RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6071)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Super sklep, szybka wysyłka, bez problemowy zwrot. Można dobrze dobrać i przymierzyć to co nam potrzeba bez dodatkowych kosztów. Polecam
10 mar 2024

Super sklep

Ekspresowa dostawa, super cena, w cenie miłe dodatki i marketing który nie nachalnie, lecz skutecznie nakierował na ten świetny wybór.

Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Świetna ekipa w sklepie stacjonarnym. Zdecydowanie najlepszy sklep w Warszawie (a może i dalej też)
Zakupy są realizowane bardzo szybko. Zwroty są przyjmowane bezproblemowo. Zatem można kurtkę przymierzyć, a jak nie pasuje zwrócić.
Towar szybko i sprawnie dotarł w moje progi. Zamówienie zrealizowane bez żadnych zastrzeżeń, polecam gorąco,firma godna polecenia.
Wszystko zgodnie z opisem szybka dostawa, kupowałem ubrania nie raz i jestem zadowolony dobre i markowe ubrania. Polecam każdemu.
Super sprawa, zły rozmiar spodni błyskawicznie oddany więc mogę zamówić mniejsze i z takim podejściem oczywiście że na RR moto
Bardzo dobry, funkcjonalny kołnierz na chłodniejsze dni, łączony na zatrzaski i rzepy, warto dokupić do kurtki Shima Hero 2.0
Szybko sprawnie i profesjonalnie polecam towar zgodny z opisem wysłany ekspresowo zero jakichkolwiek problemów z zamówieniem
Polecam sklep. Duży wybór towaru, ale opisy powinny być bardziej szczegółowe, np. waga kasku, materiał skorupy. Poza tym ok.
PW
Piotr W.
Gostynin
To moje kolejne zakupy w RRMoto - i na pewno nie ostatnie. Polecam wszystkim, dla których opieka nad klientem ma znaczenie.
Wszystko super, szybka wysyłka, rozmiar nie pasował - zwróciłem. Kasa szybko wróciła na konto. Zamówiłem większe. Polecam
Bardzo szybka wysyłka 🚚 jestem mega zadowolony. Polecam to nie pierwsze moje zakupy w RR moto i napewno też nie ostatnie🫡👍
Spodnie jeans OZONE ROXY LADY WAXED BLACK super polecam, wygodne, z ochraniaczami na kolana, prezentują się też świetnie

Polecam ten sklep

Bardzo szybka realizacja. Towar zgodny z opisem w rewelacyjne cenie. To będzie nie pierwszy zakup w RRMoto. Dziękuję
Towar zgodny z zamówieniem, asortyment w sklepie jak i obsługa na najwyższym poziomie. Sklep RRMOTO godny zaufania.
Zakupiony materiał zgodny z opisem, szybka wysyłka, w przypadku zwrotu lub wymiany jasna procedura postępowania,
Błyskawiczna realizacja zamówienia, bezproblemowy zwrot nietrafionego rozmiaru, gratisy w przesyłce :-) POLECAM!
Szybka realizacja zamówienia, szybki zwrot za część zakupów, które odesłałem. Pełen profesjonalizm. Tak trzymać!

Duży wybór w nienajgorszej cenie

Cena zła nie była. Obsługa i podejście do klienta spoko. Atmosfera przyjemna. Wybór towaru satysfakcjonujący.