RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6967)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Polecam na 100%

Wszystko szybko sprawnie, czyli obsługa ma wysokim poziomie, jeszcze nie raz tu zajrzę
Bardzo szybka realizacja. Towar dokładnie taki, jak chciałem. Jestem bardzo zadowolony.
6 kwi 2024
Super sklep Błyskawiczna wysyłka oraz brak żadnych problemów przy zwrotach Polecam!!!
Kurtka według opisu, dobra jakość skóry, kolor idealny.🤩 Porządnie spakowany towar.
Kurtka przyszła przed planowanym terminem dostawy. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem plus za fajnie gratisy 🙂 oczywiście polecam
30 mar 2024

Polecam zakupy

Mimo zakupu który okazał się że nie pasuje mi bez problemu firma przyjęła mój zwrot.

Polcema RR Moto.

Dziękuję za profesjolnana obsługę i super doradztwo. Pan Kawka zna się na robocie ;)
Towar dotarł bardzo szybko. Idealnie dobrane rozmiary i naprawdę wysokiej jakości.

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, bardzo dobrze rozwiazana procedura zwrotów
Szybkie i bezpieczne zakupy. W razie nie dopasowania bezproblemowy zwrot. Polecam
Bardzo szybki czas realizacji. Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany. Polecam
Wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. W ekspresowym tempie rozpatrzony zwrot.
Bardzo duży wybór odzieży motocyklowej. Super szybka i fachowa obsługa. Polecam
Sklep legenda. Wszystko dla moto-ludzi. Trochę więcej promocji by się przydało.

Polecam 100 %

Bardzo dobry sklep..szybka realizacja..dobre ceny a wrazie zwrotu zero problemu
Buty i spodnie zgodne z opisem , do tego błyskawiczna wysyłka i miłe gadżety .
Bardzo polecam. Błyskawiczna wysyłka. Zamówiony produkt w 100%zgodny z opisem
Super SKLEP. Szybka płatność Expresowa dostawa i Przydatne! gratisy. Polecam.
Wszystko było jak najlepiej. Łatwe i czytelne zamówienie, szybka realizacja.