RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4708) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6771)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Szybko i sprawnie. Tak jak powinno to działać. Uroki zakupów przez neta są takie, że niestety często też zwracam produkty ale na tym polu również problemów nie ma. Zwrot gotówki jest natychmiastowy.

Bony zakupowe

Bez problemów połączyliście 2 bony zakupowe tak bym mógł wykorzystać w jednym zakupie - to zdecydowanie na plus Na minus to że ten zakup (pomimo że na kwotę 900zl) nie dostał darmowej przesyłki.
26 sty 2024
Dzień Dobry Zamówienie zrealizowane błyskawicznie , zakupione kurtki - rozmiar dopasowany idealnie . Szkoda tylko że jeden z Kubków które dostaliśmy jako gadżet doszedł pobity :-(
9 lut 2024

Super sprzedawca

Super, nie będę wymyślał skoro wszytko jest OK. Towar zgodny z zamówieniem. Dostałem tyle gadżetów że cała rodzina teraz piję z Waszych kubków poranną kawę :) najlepszego! Pozdrawiam
Profesjonalna obsługa, doradcza i uśmiechnięta. Kochają to co robią a produkty rewelacyjne. Gratisy co świadczy o podejściu frontem do klienta a nie tylko czysto biznesowo.
Szybka dostawa na drugi dzień w domu. Wszystko zgodne z opisem, fajne gratisy polecam. Kask wyglada fajne pasuje ale w styczniu przy mrozach ciężko go przetestować😁
3 lut 2024

Spodnie motocyklowe

Szybka dostawa, ładnie zapakowane. Minusik za lekko rozdartą kieszeń wewnętrzną na ochraniacz kości ogonowej. Pomijając tą drobnostkę polecam zakupy w RR Moto.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem na stronie. W przypadku zwrotu towarów bardzo szybkie rozpatrzenie i akceptacja. Polecam!
Pierwszy raz zamawiałem kask realizacja zamówienia rewelacja zwrot za dużego rozmiaru jeszcze prostszy każdemu szczerze POLECAM RRMOTO wielkie dzieki
9 lut 2024
Trampki marzenie. Nic nie uwiera, rozmiar zgodny z tabelą. Wyglądają na solidne. Dodać należy szybka dostawę, a więc czego można jeszcze chcieć?
Wszystko przebiegło sprawnie i na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Na pewno nie raz jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.
14 lut 2024
Obsługa super. Rękawice Broger Alaska. Niestety towar nie trafiony z rozmiarem. Dziwne bo mam inny model rękawic Brogera. Trzeba było zwrócić.
27 sty 2024
Bardzo miła obsługa (mój błąd w adresie - jeden telefon i poprawka od razu), wysyłka szybko, towar zgodny z opisem, wszystko super, polecam 🙂
8 lut 2024
Bardzo szybka wysyłka, przyjęcie zwrotu, szybka wysyłka następnego towaru, doskonały i skordynowany informacje o statusie zamówienia.
Szybka dostawa, gratis ładnie pachnie ;p kominiarka termo jest dobrej jakości, szwy nie odbijają się na twarzy za co duży plus :)
Szybka wysyłka, szybkie rozpatrywanie zwrotów, szeroki asortyment. Produkty bardzo dobrze zabezpieczone na czas wysyłki. Polecam
17 lut 2024
Wszystko się zgadza , zamówienie przyszło szybciutko a gratisowe gifty dodatkowo cieszą oczy . Jestem bardzo zadowolony 😃

Bardzo polecam pasują idealnie wygodne…

Bardzo polecam pasują idealnie wygodne miękkie nie krępują ruchów kolejny rewelacyjny produkt zakupiony na tej stronie
17 lut 2024
Profesjonalne podejście do klienta, szybka dostawa, dobre ceny, łatwy proces realizacji zwrotów. Serdecznie polecam!
Produkt zgodny z opisem. Wszystko w jak najlepszym porządku, proces reklamacyjny prosty i przede wszystkim szybki.