RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4632) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6685)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Ostatni zwrot zakupu jaki zrobiłem na kwotę blisko 2000,- niestety nie otrzymałem zwrotu środków dzwoniłem kilka razy kilka dni pod rząd Pan który odbierał telefon 504505559 w Toruniu zapewniał dziś środki będą u Pana tymczasem mijają kolejne dni i zwrotu kasy nie otrzymałem nie wiem co się dzieje…. Personel powiedział że zwrot doszedł i jest z nim wszystko dobrze i środki powinny być u Pana ale nie ma! Dlatego tak niska opinia

Kurtka

Witam, Nie polecam zakupów tutaj. Kurtka przyszła, brudna, zakurzona, rok produkcji to 06/2021, wobec tego albo to jakaś powystawowa albo używana. Brak takiej informacji w ofercie sprzedażowej. W listopadzie kupiłem spodnie cubby IV (mają produkcję 06/2023), są świeże i czyste. W porównaniu z tą kurtka mają na inny odcień, kurtka wygląda na zmęczoną i różni się od spodni. Rozumiem, że oferujecie obecnie rabat na ten model, jednak należy zaznaczyć w ofercie, że kurtka może być brudna i nosić ślady użytkowania oraz jaka jest data produkcji, jak w tym przypadku to rok 2021.
7 sty 2024
Za dużo spamujecie mailowo po zakupie.