RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4085) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6050)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Ogólnie zamówienie było ok Wszystko przyszło zapakowane bez uszkodzeń oraz oczywiście bardzo szybko - praktycznie na drugi dzień. Mam jednak uwagi co do "porady" telefonicznej. Zamawiałem kask gt3 air oraz interkom cardo edge i przed zamówieniem dzwoniłem i konsultowałem czy będzie wszystko pasować mam namyśli czy można zamontować interkom w miejsce dedykowanego interkomu i czy nie będzie "wystawać pod dziwnym kątem czy będzie to dobrze spasowane (w przypadku gt2 była dodatkowa przejściówka) zostałem poinformowany, że wszystko będzie pasować git nie ma żadnej przejsciówki bo będzie wszystko spasowane z tym od cardo i okazało się, że jest lipa Interkom strasznie odstaje pod dziwnym kontem więc montaż na tą chwilę w miejsce dedykowanego odpada Montaż natomiast na klej jedyne rozsądne rozwiązanie to z tyłu "za uchem" ponieważ przeszkadza bardzo przycisk do blendy.
2 mar 2024
Jako wyposażenie i asortyment to jest sporo lecz dużo tylko online . Stacjonarnie chyba z racji dużego ruchu nie mogłem uzyskać pomocy pracownika w pomocy dobraniu rozmiaru. Aha i jeszcze jedno. Pracownik daje rabat na każdy asortyment lecz nie informuje ze przedłużone gwarancję na odzież są tylko z cena bez promocji. Było zdziwienie jak chciałem przedłużyć gwarancję. Pamiętajcie przy zakupie
Polecam, macie bardzo fajny i profesjonalny staff w Warszawie. Zawsze pomogą i doradzą ale jeżeli chodzi o politykę cenową... Dlatego jedną gwiazdkę zabieram dla siebie. Reszta sklepów bez problemu daje 10%. Ja dostałem podobno 10% a w rezultacie na rachunku weszło 7.5%. W sklepie można tylko negocjować 5% więc też upust symboliczny.
Buty pasują idealnie. Natomiast przy wymianie wadliwej sztuki i odesłaniu poprzedniej nie dostałam już gratisów. A szkoda, bo poprzednie odesłałam razem z wadliwą parą butów.
Szybka wysyłka, towar fajnie spakowany i zgodny z opisem. Zwroty rozwiązane bardzo dobrze są łatwe. Na minus długi czas oczekiwania na rozpatrzenie zwrotu.
Towar szybko i sprawnie dotarł w moje progi. Zamówienie zrealizowane bez żadnych zastrzeżeń, polecam gorąco,firma godna polecenia.
Ciezko o fachową pomoc i doradztwo pracowników, są zalatani nie mają czasu żeby pomóc i doradzić.
Szybka dostawa . Ogólnie spoko . Polecam
Zgodność,szybkość.
Szybka dostawa,,,
10 mar 2024

Pomylona rozmiarówka

Zamówiłem buty w rozmiarze 37, przysłano mi 36. Pan przez telefon powiedział mi ,że jeśli chcę 37 , to muszę zamówić 38. Potem zamówiłem 38 , to przysłano mi 37,5. No brak słów
Duży wybór, szybka wysyłka. 1 z towarów niekompletny (brakuje plastikowego rozpylacza) dlatego produkt jest bezużyteczny. Ale nie mam czasu na reklamację ;) Tak czy inaczej, dalej będę kupował w RR bo wybór jest duży i przede wszystkim mają odpowiednie stany magazynowe- co nie jest oczywiste.
3 lut 2024

Spodnie motocyklowe

Szybka dostawa, ładnie zapakowane. Minusik za lekko rozdartą kieszeń wewnętrzną na ochraniacz kości ogonowej. Pomijając tą drobnostkę polecam zakupy w RR Moto.