RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6071)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Ogromny wybór, świetni doradcy!

Ogromnie polecam zakupy w RR Moto! Brakowało takiego miejsca na mapie Warszawy. Niesamowity wybór odzieży, kasków, butów i innych akcesoriów motocyklowych ! W końcu w jednym miejscu można na prawdę wybrać z pomiędzy wielu różnych modeli. Bardzo ważne, że rozmiarów których nie ma akurat w sklepie można zamówić przez internet do sklepu i zmierzyć na spokojnie przed zakupem. To szczególnie ważne gdy jest się w rozmiarach nietypowych np. problem z zakupem spodni dla niskiej osoby. Do tego jestem pod wrażeniem fqchowosci udzielonych porad dotyczących zakupu kasku i kurtki. Jest dużo sprzedawców na zmianie, którzy poświęcają tyle czasu, ile jest potrzebne, żeby doradzić odpowiedni zakup.
Bardzo wysoko oceniam RRmoto. Kurtka, którą zamówiłem okazała się jednak za duża i niestety musiałem dokonać zwrotu. Natomiast sklep na najwyższym poziomie, bardzo szybko i na swój koszt dokonał weryfikacji zwrotu, a pieniądze w ten sam dzień trafiły z powrotem na moje konto. Szanuje takie podejście do klienta, jest to mój początek przygody z motocyklami i na pewno wrócę na stronę RRmoto i postaram się odwiedzić sklep stacjonarny. Gorąco wszystkim polecam. LwG
Bardzo fajny sklep. Sprzedawcy zawsze doradzą i staraja się pomóc w wyborze. Nie naciągają ani nie wciskają rzeczy której nie chcesz tylko słuchają czego potrzebujesz oraz jaki masz budżet. Robiliśmy zakupy wierokrotnie (stacjonarnie oraz internetowo) i za każdym razem byliśmy mega zadowoleni polecamy i na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce.
Bardzo szybka wysyłka profesjonalnie zabezpieczone przesyłka towar kupiony zbyt duży bardzo profesjonalna forma zwrotu czytelna przejrzysta możliwość zwrotu w przeciągu 14 dni bez kosztowe go dla klienta robi już kolejne zakupy z których jestem bardzo zadowolony i z podejścia do klienta dziękuję za taką usługę pozdrawiam Rafał

Świetni sprzedawcy i bdb zaopatrzony sklep

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Osoby tam pracujące mają ogromną wiedzę i doradzają tak żeby ciuchy były dobrze dobrane-do pogody, rodzaju motocykla, stylu jazdy. Rewelacyjne podejście. Chętnie pomagają i dzielą się własnym doświadczeniem. Nie ma problemu z wymianą oczywiście nieużywanego towaru.
Wielokrotnie zamawiałem z RRmoto. Zawsze produkty były zgodne z opisem, dostawa bardzo szybka a obsługa zamówień i ewentualnych zwrotów na najwyższym poziomie. W sklepie stacjonarnym (Warszawa) pracownicy bardzo pomocni. Na pewno będę regularnie korzystał z zakupów w tym sklepie i polecam innym.

kurtka skórzana ramoneska

ostatnio kupiłam kurtkę przez internet i niestety tutaj malutki minusik ponieważ tabelka z rozmiarami jest trochę błędna ale dzięki infolinii i osobistego mojego stawiennictwa w sklepie wszystko poszło tak jak bardzo tego chciałam i kurteczka została wymieniona na odpowiedni rozmiar.
2 mar 2024
Wprawdzie zakup się nie sfinalizował bo towar zwróciłem ale obsługa i komunikacja ekstra, zwrot pieniędzy nastąpił w tym samym dniu kiedy paczka dotarła z powrotem do sklepu. Polecam sklep. kiedyś robiłem zakupy w sklepie stacjonatnym, ilość towaru jest naprawdę imponująca.
Szybka realizacja zamówienia, dostępność rozmiarów i kolorów danego produktu. Spodnie super, bardzo dobrze leżą wszystko jak szyte na miarę. W zestawie ochraniacze kolan i bioder /9certyfikacja CE AAA) brakuje dokładnego opisu produktu na stronie i tabeli z rozmiarami.
JJ
Jacek J.
Gdańsk
Sprawnie i szybko. Wszystko tak jak powinno być. Towary zakupione (a było ich trochę) porządnie zapakowane. Za każdym razem jakiś gratis. Zero problemów ze zwrotami. Nie cała reszta powinna uczy się do RRMOTO. Polecam sklep z czystym sumieniem!!!
Zamówiłam kombinezon dla męża i rękawice dla siebie. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Towar godny polecenia. Gore od kombinezonu musieliśmy wymienić. Wystarczyło podjechać do Wawki i wszystko załatwione od ręki. Przemiła obsługa.
Zamówiłem rękawice dostałem w gratisie super rzeczy przydatne bardzo a same rękawice są extra polecam tą stronę mega miłośnicy motorów,zamówienie realizowane prawie że natychmiastowo i bardzo mały czas oczekiwania na zamówienie
Szybka realizacja zamówienia. Jeśli coś nie pasuje to jest 30 dni na zwrot, który działa równie szybko co zakupy. Gratisy do zamówienia to też coś miłego. Skompletowałem cały set na moto- mój pierwszy i jestem zadowolony.
Bardzo dobry kontakt z strony sklepu. Szybka wysyłka. Wszystko fajnie zapakowane i zgodne z opisem. Jakość na wysokim poziomie. Naprawdę bardzo dobry sklep. Na pewno zrobię tam kolejne zakupy. Ceny także bardzo dobre.
Błyskawiczna wysyłka towaru, który niestety musiałem wymienić na inny(mój błąd).Wygodny zwrot i szybki zwrot pieniędzy na konto, następnie ponowny zakup i kolejny raz jestem zadowolony z obsługi. Polecam i pozdrawiam.
10 mar 2024

Kurtka

Co prawda towar zwróciłem z uwagi na niedopasowanie (muszę odwiedzić sklep stacjonarny) ale sam proces zakupu s potem zwrotu super, w ciągu jednego tygodnia wszystko dopięte od zamówienia po zwrot pieniędzy na konto
Rewelacja. Szybkość przesyłki. W środę zamówione, w czwartek rano w paczkomacie. Zgodnośc z opisem. Warunki zwrotu. Piszę warunki, bo nie wiem jak w praktyce, bo nie musiałem korzystać. Szkoda, że nia ma
Szybka realizacja. Można zamówić ciuchy sprawdzić, przymierzyć i zwrócić w ciągu 30dni jeśli nie trafimy w rozmiar. Dla kogoś kto nie może podjechać i przymierzyć to ta opcja jest rewelacyjna.
Jestem zadowolony z zakupów w waszym sklepie, zmówiłem kask HJC I 90 w rozmiarze L pasuje idealnie 😃. Szybka realizacja zamówienia no i fajne gratisy, które napewno się przydadzą 👍 Polecam 😉

Polecam. 5 -

Przesyłka - Express. Opakowanie standard, bez zastrzeżeń. Minus - kupiłem spodnie i kurtkę. W zamian podwójny zestaw gratisów: 2 naklejki, 2 breloczki i 2 małe mikrofibry. Stały zestaw.