Certyfikat dla sklep.klasycznebuty.pl

12.10.2012 r.
11.10.2017 r.

Opinie o sklep.klasycznebuty.pl

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 130 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Buty bardzo dobrej jakości. Dostawa zrealizowana szybko i bez najmniejszych problemów.

Szybka i sprawna realizacja zamówienia.

Transakcja przebiegła pomyślnie.

Można by poprawić szatę graficzną, bo buty/towar naprawdę luksusowy, a wygląd sklepu bardzo "przeciętny".

mój piąty zakup, nie mam zastrzeżeń.

wszystko ok

Ekspresowa realizacja zamówienia, miły kontakt z obsługą klienta.

Tak.

Jestem zadowolony.

Profesjonalna i ekspresowa obsługa. Polecam.

Doskonała obsługa

Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Towar bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolony.

Prawidła pokryte były lekkim nalotem podobnym do pleśni. Niby nic istotnego ale niesmak pozostał. Poza tym wszystko na najwyższym poziomie.

sklep.klasycznebuty.pl odpowiada: 18.11.2016 r.
Chcielibyśmy wyjaśnić, że nalot, który Pan zauważył na prawidłach nie jest pleśnią, lecz olejkiem cedrowym (libocedrol). Libocedrol w szczególnych warunkach może się krystalizować na powierzchni drewna cedrowego. Nie jest on szkodliwy i nie wpływa w żadnym wypadku na walory użytkowe prawideł. Można go stosunkowo łatwo usunąć wilgotną szmatką.

świetny kontakt ze strony sklepu. Duża pomoc w doborze rozmiaru i modelu obuwia. Mimo, że musiałem wymienić obuwie na mniejsze procedura wymiany jest szybka i bezproblemowa.

Jestem zadowolony z zakupu, ale poświęcony czas na studiowanie strony internetowe i tak nie daje pewność co się zamawia.Drugie zam najpierw telefon.
Dzięki Jacek U.

Wszystko super

Jeszcze jak.

Szybko i sprawnie, buty świetne :)

Bardzo dobra oferta, szybka realizacja zamówienia, super kontakt. Wszystko czego potrzebuje zadowolony Klient.

bez uwag

Obsługa korespondencyjna na wysokim poziomie, zamówienie zrealizowane bardzo szybko i sprawnie. Możliwość odbioru w paczkomacie to naprawdę ogromny plus

Wszystko OK

d dobry,
robię zakupy po raz kolejny( czwarty lub piąty ) i za każdym razem szybko,profesjonalnie
i myśle gdzieś na końcu z uśmiechem :-)

Termin dotrzymany, jakość towaru dobra. Można dla stałych klentow dodać prowizję od kolejnych zkupów. Pozdrawiam.

Profesjonalna i ekspresowa obsługa. Firma godna polecenia.

Rewelacja Bardzo rzetelnie, sprawie. Świetna komunikacja podczas wykonywania transakcji

Jestem ogromnie zadowolony z przebiegu transakcji. Profesjonalna obsługa, bardzo szybka dostawa oraz świetna komunikacja w trakcie trwania procesu.

Z przyjemnoscia wypatrywać będę kolejnych okazji zakupowych z Waszym sklepem.

Dzięki

Zdecydowanie zadowolony z zakupu

Jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak to możliwe, ale obsługa dobrała mi na odległość rozmiar lepiej, niż samemu robiłem to do tej pory w sklepie. Okazuje się, że chodziłem do tej pory w za dużych butach. Dobrano mi także doskonale pasty i kremy do pielęgnacji. Czekam na kolejne zakupy z klasycznebuty.pl.

szybko sprawnie i fachowo

Jak zwykle błyskawiczna realizacja.

Panie odpowiedzialne za dobór rozmiaru zasługują na słowo uznania.Buty bardzo ładne (dlatego nie zwracam) ale z rysami na piętach,sklep twierdzi "Proponuję zwykłą szmatką bawełnianią wypolerować. W przypadku skór Santosa wszystko schodzi i jest niewidoczne" Jeszcze nigdy szmatka nie usunęła rysy a sklep nie chce nawet wysłać kremu za parę zł aby zniwelować rysy w butach za ponad tysiąc złotych.

same plusy, szczególnie świetny kontakt i pomoc, a także błyskawiczna wysyłka

Jestem bardzo zadowolony Błyskawiczna przesyłka i świetny kontakt sprawiają, że zostanę na pewno stały klientem :)

Sprawnie, szybko i z dobrym doradztwem. Po zakupie otrzymałem ofertę "tylko dla mnie" nie bardzo pasującą, jakby została wysłana z automatu i bez analizy moich zakupów. Temat wymagający dopracowania. Chętnie widziałbym więcej dobrych polskich marek w ofercie sklepu. Podsumowując, polecę każdemu ten sklep. Trzymam kciuki za pomyślność rozwoju sklepu

wszystko super

To już kolejny udany zakup, polecam.

Buty piękna klasyka, dzięki pomocy z strony sklepu dobrałem perfekcyjny rozmiar

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa, polecam Doceniam pomoc przy doborze rozmiaru, dzięki czemu udało się uniknąć wymiany obuwia :)

sklep.klasycznebuty.pl opinie klientów

sklep.klasycznebuty.pl

Buty szyte, akcesoria, serwis i naprawa obuwia,

sklep.klasycznebuty.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.10.2012 r.

Jesteśmy grupą ludzi, która zna się na butach i chce się tą wiedzą podzielić. Pochodzimy z różnych środowisk, jesteśmy w różnym wieku, słuchamy różnej muzyki, ale jedna rzecz nas łączy – buty, klasyczne buty. Wiemy, że to jak wykonane jest obuwie ma znaczenie. To z czego wykonane jest obuwie również ma znaczenie. Wiemy, że ilość czasu, którą spędzamy w butach w ciągu dnia jest istotna. Klasyczne Buty to wiedza, doświadczenie i lata praktyki. Edukujemy, pomagamy wybrać odpowiedni model, dobrać właściwy rozmiar – doradzamy. Dajemy możliwość przekonania się „na własnej stopie”. Zapraszamy do pierwszego w Polsce #SHOEHOUSE!

ul. Partyzantów 33
80-254 Gdańsk
sklep@klasycznebuty.pl
sklep.klasycznebuty.pl

Zbigniew Famuła
Rogulewo, ul Jeżynowa 4
84-207 Koleczkowo
Zbigniew Famuła
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep.klasycznebuty.pl.