Certyfikat dla sklep.klasycznebuty.pl

12.10.2012 r.
11.10.2017 r.

Opinie o sklep.klasycznebuty.pl

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 89 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Towar wyśmienity

Wszystko OK

Jestem zadowolony z obsługi sklepu. Otrzymałem pomoc w doborze obuwia z określonym budżetem wraz z sugestią co do prawidłowego rozmiaru. Rady okazały się bardzo pomocne, buty pasują bardzo dobrze. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą i szybka wysyłka.

Szybka dostawa i doskonały produkt.

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa.

Towar bardzo dobrej jakości, szybka przesyłka.

Niespotykanie szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Wysoka jakość towaru. Informacja na każdym etapie realizacji zamówienia.

Buty przetestowałem już wcześniej (choć jak się potem okazało kupiłem o pół numeru za małe - taka ułomność w stopie). Powtórzyłem więc zakup o nowy rozmiar i jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że odwiedzając sklep w Gdańsku spotkałem się z profesjonalną pomocą od przesympatycznej pani.

Wszystko nawet lepiej niż sobie wyobrażałem.

Szybka wysyłka, a towar dość dobrze zapakowany. Niestety w moim przypadku część dostarczonego towaru była niezgodna z zamówieniem (brak wiedzy pracowników sklepu). Na szczęście towar został sprawnie wymieniony na właściwy, a podczas całej operacji kontakt ze sklepem przebiegał bezproblemowo.

bardzo dobry kontakt z klientem

Swietny kontakt. Szybka wysyłka. Profesjonalna obsługa.

Sprzedawcy trafnie potrafią dobrać rozmiar obuwia. Świetny kontakt, dobre porady. Polecam

Świetny sklep, bardzo dobry kontakt i produkty.

Sklep godny polecenia. Bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa, bardzo szybka realizacja zamówienia.

Wszystko ok.

rewelacja. POLECAM

Buty bardzo dobrej jakości. Dostawa zrealizowana szybko i bez najmniejszych problemów.

Szybka i sprawna realizacja zamówienia.

Transakcja przebiegła pomyślnie.

Można by poprawić szatę graficzną, bo buty/towar naprawdę luksusowy, a wygląd sklepu bardzo "przeciętny".

mój piąty zakup, nie mam zastrzeżeń.

wszystko ok

Ekspresowa realizacja zamówienia, miły kontakt z obsługą klienta.

Tak.

Jestem zadowolony.

Profesjonalna i ekspresowa obsługa. Polecam.

Doskonała obsługa

Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Towar bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolony.

Prawidła pokryte były lekkim nalotem podobnym do pleśni. Niby nic istotnego ale niesmak pozostał. Poza tym wszystko na najwyższym poziomie.

sklep.klasycznebuty.pl odpowiada: 18.11.2016 r.
Chcielibyśmy wyjaśnić, że nalot, który Pan zauważył na prawidłach nie jest pleśnią, lecz olejkiem cedrowym (libocedrol). Libocedrol w szczególnych warunkach może się krystalizować na powierzchni drewna cedrowego. Nie jest on szkodliwy i nie wpływa w żadnym wypadku na walory użytkowe prawideł. Można go stosunkowo łatwo usunąć wilgotną szmatką.

świetny kontakt ze strony sklepu. Duża pomoc w doborze rozmiaru i modelu obuwia. Mimo, że musiałem wymienić obuwie na mniejsze procedura wymiany jest szybka i bezproblemowa.

Jestem zadowolony z zakupu, ale poświęcony czas na studiowanie strony internetowe i tak nie daje pewność co się zamawia.Drugie zam najpierw telefon.
Dzięki Jacek U.

Wszystko super

Jeszcze jak.

Szybko i sprawnie, buty świetne :)

Bardzo dobra oferta, szybka realizacja zamówienia, super kontakt. Wszystko czego potrzebuje zadowolony Klient.

bez uwag

sklep.klasycznebuty.pl opinie klientów

sklep.klasycznebuty.pl

Buty szyte, akcesoria, serwis i naprawa obuwia,

sklep.klasycznebuty.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.10.2012 r.

Jesteśmy grupą ludzi, która zna się na butach i chce się tą wiedzą podzielić. Pochodzimy z różnych środowisk, jesteśmy w różnym wieku, słuchamy różnej muzyki, ale jedna rzecz nas łączy – buty, klasyczne buty. Wiemy, że to jak wykonane jest obuwie ma znaczenie. To z czego wykonane jest obuwie również ma znaczenie. Wiemy, że ilość czasu, którą spędzamy w butach w ciągu dnia jest istotna. Klasyczne Buty to wiedza, doświadczenie i lata praktyki. Edukujemy, pomagamy wybrać odpowiedni model, dobrać właściwy rozmiar – doradzamy. Dajemy możliwość przekonania się „na własnej stopie”. Zapraszamy do pierwszego w Polsce #SHOEHOUSE!

ul. Partyzantów 33
80-254 Gdańsk
sklep@klasycznebuty.pl
sklep.klasycznebuty.pl

Zbigniew Famuła
Rogulewo, ul Jeżynowa 4
84-207 Koleczkowo
Zbigniew Famuła
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sklep.klasycznebuty.pl.