sklep-ecsystem.pl- Logo - Opinie

sklep-ecsystem.pl

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (146)

Ważny od: 4 sie 2015
sklep-ecsystem.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lip 2023
Pełen profesjonalizm w doradztwie wyboru odpowiedniego produktu do oczekiwań klienta. Rabat b2b jest OK. Miła obsługa klienta, ogrom asortymentu. Na pewno jeszcze wrócę do Was !!!

10 mar 2024
Dostalem uchwyt nie pasujacy do kamery i informacje z ECSystem wpsparcia tech ze to moj problem i moge wywiercic dziury. Potem przekonywali mnie ze jak sie kamere przykreci bokiem i "urwie" kabel to bedzie pasowac. Nikomu nie chcialo sie sprawdzic w produktach HikVisioon jaki podtym uchwytu pasuje do zakupionej u nich kamery (pomimo ze w instrukcji do kamery jest rysunek uchwytu z wlasciwymi otworami - a wiec pasujacy uchwyt istnieje).

Opinie nt. sklepu sklep-ecsystem.pl

Tomadz R.
Ostrowiec Świętokrzyski
9 mar 2024
10 mar 2024

Dostalem uchwyt nie pasujacy do kamery i "olali"

Ta ankieta jest bez sensu nie mam nawet podanego zamówienia . Osobiście kupuję bardzo często przez internet i fajnie by było wiedzieć o co pytacie ….
20 sty 2024
1 sty 2024
23 lip 2023
1 lis 2023

Resetowanie hasła

Miałem problem ze zresetowaniem hasła w rejestratorze IP. Dzięki szybkiej obsłudze w ciągu kilkunastu minut udało się rozwiązać problem. Ceny niższe niż w innych firmach. Polecam
16 sie 2023
Zamowiona przesyłka szybko wysłana bez żadnych problemów.
5 maj 2023
Super dział wsparcia technicznego, fachowcy
30 maj 2023
Brak informacji o dostępności towaru
29 kwi 2023
Polecam kolejny raz