ABUD Market Budowlany- Logo - Opinie

ABUD Market Budowlany

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (779)

Ważny od: 31 paź 2019
ABUD Market Budowlany spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Proszę o weryfikację danych firmy złożonych na zamówieniu. Czy się zgadza z tym co macie w systemie. My już wcześniej zamawialiśmy u Państwa, ale zmienił się adres firmy i zmienił się adres meilowy, osoba do kontaktu. Jest to bardzo ważna rzecz, ponieważ tak jak w naszym przypadku faktura została wysłana do osoby, która już nie pracuje. Pozdrawiam

8 wrz 2023
Zalecam zmianę opisu dostawy, nie spodziewałem się że "dostawa bez wniesienia" oznacza samodzielny rozładunek. Nie mówię o jakimś przenoszeniu zamówionych produktów a rozładunku bezpośrednio przy aucie dostawczym. Dodatkowo mimo zamówienia produktów z "darmową" dostawą w przypadku większego zamówienia koszty dostawy i tak zostały doliczone. Pozostałe kwestie bez zastrzeżeń, tj. bogaty asortyment, przyzwoite ceny i szybki termin realizacji zamówienia

Opinie nt. sklepu ABUD Market Budowlany

11 lut 2024
Klej dołączony do wieszaka był zeschnięty
15 wrz 2023

Towar przeterminowany nie nadający się do użytku!!!

Zamówiłam worek z zaprawą Ceresit CD24, dostałam worek posklejany taśmą firmową a produkt ma grudki co wskazuje, że jest przeterminowany ale był źle przechowywany. Nie chodzi o transport, po rozwinięciu z folii w którą był dodatkowo zapakowany worek widać,. ze zostało to tak spakowane przez firmę. Skandaliczna obsługa zamówienia - zaprawa droga, transport drogi a dostaję produkt do śmietnika.
KM
25 sie 2023
Nie uprzedzają,że słupki stalowe do ogrodzena 2 metry są w złym stanie/rysy,rdza/,dopiero po opłaceniu zamówiena dostałem taką wiadomość. Zrezygnowałem z zamówienia,na plus,zwrot gotówki nastąpił szybko.
4 maj 2023
Pan odpowiedzialny za produkty przy dostawie oszukiwal i udawal zdziwionego numer pana z obslugi klienta 519 609 573, obsluga byla 29.04.2023 obsluga 8-9 rano.
15 paź 2023
Przesłano mi inny tańszy produkt niezgodny z opłaconą fakturą, czekam na załatwienie reklamacji.
29 wrz 2023
Brak towaru na stanie. Zmieniony termin realizacji zamówienia.
10 lis 2023
Wysyłka trwa wieczność . Radzę zmienić przewoźnika
Odpowiedź ze sklepu ABUD Market Budowlany
13 gru 2023
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na dostawę. Niestety tak duże paczki zabiera wyłącznie Poczta Polska usługą XXL, której właśnie przy gabarytach zdarza się nie trzymać terminów realizacji.