ABUD Market Budowlany- Logo - Opinie

ABUD Market Budowlany

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (781)

Ważny od: 31 paź 2019
ABUD Market Budowlany spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Proszę o weryfikację danych firmy złożonych na zamówieniu. Czy się zgadza z tym co macie w systemie. My już wcześniej zamawialiśmy u Państwa, ale zmienił się adres firmy i zmienił się adres meilowy, osoba do kontaktu. Jest to bardzo ważna rzecz, ponieważ tak jak w naszym przypadku faktura została wysłana do osoby, która już nie pracuje. Pozdrawiam

8 wrz 2023
Zalecam zmianę opisu dostawy, nie spodziewałem się że "dostawa bez wniesienia" oznacza samodzielny rozładunek. Nie mówię o jakimś przenoszeniu zamówionych produktów a rozładunku bezpośrednio przy aucie dostawczym. Dodatkowo mimo zamówienia produktów z "darmową" dostawą w przypadku większego zamówienia koszty dostawy i tak zostały doliczone. Pozostałe kwestie bez zastrzeżeń, tj. bogaty asortyment, przyzwoite ceny i szybki termin realizacji zamówienia

Opinie nt. sklepu ABUD Market Budowlany

12 lis 2023
Strona internetowa powinna jaśniej informować w których lokalizacjach można kupować jednostkowo a w których pełne opakowania, poza tym poszło szybko i sprawnie.
3 paź 2023
Witam przesyłka dotarła na czas sprzedawca godny polecenia pozdrawiam
5 paź 2023
Termin oferowany był krótszy niż rzeczywisty czas dostawy
12 maj 2023
OK