fishing-mart.com.plOpinie

ważny od: 10 gru 2014
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep fishing-mart.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie fishing-mart.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10 gru 2014
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

23 lis 2021
Daje 4 gwiazdki za profesjonalną obsługę, fajną stronę przyjazną dla użytkownika i szeroki asortyment. A także za wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatów. Byłoby 5 gdyby nie zawyżone ceny. Minus też za to, że Fishing Mart nie publikuje krytycznych (ale kulturalnych i merytorycznych) komentarzy na temat produktów, a jedynie te pochlebne. Szczera i konstruktywna wymiana poglądów na temat produktu jest niezbędna. Wzorem jest tu dla mnie Decathlon.

17 lis 2021
Smutne, gdy firma w której wielokrotnie kupowałem sprzęt anuluje w całości zamówienie na kilkaset zł. Wyjaśnienie "towar jest niedostępny" niczego nie wyjaśnia. Zamówionych było 13 pozycji - anulowane całe zamowienie, mimo, że na stronie sklepowej towar był oznaczony jako dostępny. Niepoważne podejście wymagające wg mnie całkowitej zmiany. Szkoda. Na marginesie, towar, który anulowano wciąż na stronie jest jako dostępny do zamówienia.

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

Bardzo szeroki asortyment ! Może gdzie indziej można znaleźć coś nieco taniej, ale po co szukać jak tu jest wszystko !? Jak kupuje się mnóstwo drobiazgów oszczędza się na kosztach wysyłki. Nadto rzeczowe rozpatrzenie reklamacji. Warto zauważyć że jako klient od początku istnienia sklepu czyli wiele lat to pierwsza reklamacja moja reklamacja w tym roku. Załatwiona pozytywnie..
30 sie 2022
Polecam. Oferowany asortyment wysokiej jakości. Opis asortymentu w niektórych przypadkach mógłby być bardziej szczegółowy. Rzeczową i profesjonalna obsługa. Generalnie polecam.
Szybko sprawnie bez zbędnych maili i straty czasu. Towar zapakowany perfekt. Dotarł za granicę szybko i bezpiecznie.
13 wrz 2022
Mozna by polepszyc opakowanie przesylki. Dwa razy bylo opakowanie przetarte. Co prawda wszystko bylo ale ....
13 wrz 2022
Dziękuję za szybką dostawę. Towar bezpiecznie spakowany i dokładnie to co zamawiałem.
4 wrz 2022
Duży wybór towarów i dobra wyszukiwarka.Dobra jakość towaróe i szybka wysyłka.
świetne przynęty. już nie mogę się doczekać kiedy je wypróbuję.
Wszystko zgodnie z planem czyli sukces jestem zadowolony
Dobre ceny. Szybka dostawa. Będę nadal korzystał. Polecam
Szybka wysyłka, towar jak w opisie. Polecam FM
satysfakcja, towar dotarł w porządku i szybko
7 wrz 2022
Super szybka realizacja zamówienia
7 wrz 2022
Wszystko jest jak się należy....
Jak zawsze miła obsługa .POLECAM
13 wrz 2022
Duży wybór i szybka dostawa😉
Szybka wysyłka, ok
1 wrz 2022