fishing-mart.com.plOpinie

ważny od: 10 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep fishing-mart.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie fishing-mart.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

23 lis 2021
Daje 4 gwiazdki za profesjonalną obsługę, fajną stronę przyjazną dla użytkownika i szeroki asortyment. A także za wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatów. Byłoby 5 gdyby nie zawyżone ceny. Minus też za to, że Fishing Mart nie publikuje krytycznych (ale kulturalnych i merytorycznych) komentarzy na temat produktów, a jedynie te pochlebne. Szczera i konstruktywna wymiana poglądów na temat produktu jest niezbędna. Wzorem jest tu dla mnie Decathlon.

17 lis 2021
Smutne, gdy firma w której wielokrotnie kupowałem sprzęt anuluje w całości zamówienie na kilkaset zł. Wyjaśnienie "towar jest niedostępny" niczego nie wyjaśnia. Zamówionych było 13 pozycji - anulowane całe zamowienie, mimo, że na stronie sklepowej towar był oznaczony jako dostępny. Niepoważne podejście wymagające wg mnie całkowitej zmiany. Szkoda. Na marginesie, towar, który anulowano wciąż na stronie jest jako dostępny do zamówienia.

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

12 lip 2022
10 lip 2022
9 lip 2022
31 lip 2022
9 cze 2022
Kupować u tego sprzedawcy to przyjemność. Szybkość i sprawność to główne zalety. Pełen kontakt e-mailowy i telefoniczny. Uprzejmość i pełna informacja. Gratuluję.
7 lip 2022
Darmowa i Szybka wysylka wbrew komentarzom .. niestety towar jeszcze nie rozpakowany ale mam nadzieje ze wszystko się zgadza Polecam sprzedawcę !
24 cze 2022
Podobał mi się najbardziej szybszy czas realizacji zamówienia w rzeczywistości niż deklarowany.
11 cze 2022
Żadnych zastrzeżeń. Doskonała współpraca. Mogę tylko polecić wszystkim zainteresowanym.
25 cze 2022
Dobry kontakt. Duży asortyment. Regularne promocje, bez problemów.
25 cze 2022
Szeroki asortyment Pozwala wybrać to co najlepsze.
27 cze 2022
Szybka wysyłka, towar zgodny z oczekiwaniami.
14 cze 2022
Bardzo szybka realizacja zamówienia