fishing-mart.com.plOpinie

ważny od: 10.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep fishing-mart.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie fishing-mart.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

Daje 4 gwiazdki za profesjonalną obsługę, fajną stronę przyjazną dla użytkownika i szeroki asortyment. A także za wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatów. Byłoby 5 gdyby nie zawyżone ceny. Minus też za to, że Fishing Mart nie publikuje krytycznych (ale kulturalnych i merytorycznych) komentarzy na temat produktów, a jedynie te pochlebne. Szczera i konstruktywna wymiana poglądów na temat produktu jest niezbędna. Wzorem jest tu dla mnie Decathlon.

Smutne, gdy firma w której wielokrotnie kupowałem sprzęt anuluje w całości zamówienie na kilkaset zł. Wyjaśnienie "towar jest niedostępny" niczego nie wyjaśnia. Zamówionych było 13 pozycji - anulowane całe zamowienie, mimo, że na stronie sklepowej towar był oznaczony jako dostępny. Niepoważne podejście wymagające wg mnie całkowitej zmiany. Szkoda. Na marginesie, towar, który anulowano wciąż na stronie jest jako dostępny do zamówienia.

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

brak towaru. oferta nie odpowiada rzeczywistosci.
Banda złodzieji !!!!
Dwa zamówienia,w tym jeden przelew przed wysyłką drugie zamówienie już za pobraniem za każdym razem zamówienia były modyfikowane bo czegoś nie było w takich ilościach jak podane były na stronie...
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Witam, Nasz sklep internetowy nie podaje ilości dostępnych sztuk w magazynie na etapie zamawiania. Z zamówionych 5 paczek gum, zrealizowaliśmy 4, bo tylko tyle mieliśmy. O braku sztuki był Pan poinformowany automatycznym e-mailem. Przykro nam, że z powodu braku jednego opakowania wystawił Pan tak niską ocenę. Pozdrawiamy
Stany magazynowe podane na stronie to fikcja. Po złożeniu zamówienia otrzymujemy maila z informacją co faktycznie jest na stanie. Przy zwrocie detalicznym przekroczony dwutygodniowy termin zwrotu środków. Przelew został zrobiony dopiero po mailowej interwencji. Co więcej ustawa wyraźnie mówi o "niezwłocznym zwrocie środków". Firmy, które tak traktują klientów omija się szerokim łukiem. Odradzam robienie zakupów w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Witam, Jeden drobny produkt o niskiej wartości (25,50 zł) się wyprzedał, natomiast ten drugi (były zamówione tylko dwa produkty) w wysokiej cenie został wysłany (ponad 700 zł). Co do zwrotu to czekaliśmy na zwrot podpisanej przez pana korekty faktury. Niestety dokumenty księgowe muszą się zgadzać.
Towary dostępne na stronie nie są dostępne w rzeczywistości. Brak kontaktu pomimo złożonego zamówienia, mail z anulacją zamówienia przyszedł po telefonicznej interwencji, kilka dni po złożeniu zamówienia. Całe zamówienie jest anulowane, bo artykuły nie są dostępne… serio?
Sklep, który nie zasługuje na uwagę. Pomimo dostępności i zamawianych artykułów na stronie internetowej sklepu, zamówienia są anulowane przez "samego szefa". Wydajcie swoje pieniądze gdzie indziej!
Zmienić kuriera na dpd bo ten przynajmniej dzwoni jak ma dostarczyć paczkę i później nie ma problemów i nikt nie pisze w zamówieniu że towar został wyprzedany!!!!
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Przykro mi, ale status na stronie firmy kurierskiej jest jednoznaczny: 16 Lut 2022, 11:46 Odmowa przyjęcia. Paczka wróciła do nas i nasza firma musiała zapłacić dwa koszty wysyłek za nieodebraną paczkę.
Brak towaru który widnieje jako dostępny, po wykasowaniu zamówienia przez sklep towar nadal dostępny do zamówienia.
Zamówienie złożone tydzień temu zero kontaktu ze strony sklepu . Zdecydowanie odradzam zakupy w FM
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Witam, Zamówienie zostało skompletowane tydzień temu, niestety przez błąd nie został wysłany email z potwierdzeniem kwoty do zapłaty. Przepraszamy za pomyłkę.
Nic, první zkušenost s nákupem v polskem e-shopu. Zřejmě i poslední.
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Nezaplatili jste za objednávku a objednávka byla zrušena. Prut již není dostupný. Mají vyprodáno. You have not paid for the order and the order has been canceled. The rod is no longer available. They are sold out.
Towar czesciowo niesprawny
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Zamówienie klienta z 2021-11-08 22:08, wysłane następnego dnia, a kolejnego doręczone. Bardzo szybka 100% realizacja, zero kontaktu ze strony klienta, a tutaj 1 gwiazdka, zamiast innej wyższej oceny. Pozdrawiamy