fishing-mart.com.plOpinie

ważny od: 10.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep fishing-mart.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie fishing-mart.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

Daje 4 gwiazdki za profesjonalną obsługę, fajną stronę przyjazną dla użytkownika i szeroki asortyment. A także za wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatów. Byłoby 5 gdyby nie zawyżone ceny. Minus też za to, że Fishing Mart nie publikuje krytycznych (ale kulturalnych i merytorycznych) komentarzy na temat produktów, a jedynie te pochlebne. Szczera i konstruktywna wymiana poglądów na temat produktu jest niezbędna. Wzorem jest tu dla mnie Decathlon.

Smutne, gdy firma w której wielokrotnie kupowałem sprzęt anuluje w całości zamówienie na kilkaset zł. Wyjaśnienie "towar jest niedostępny" niczego nie wyjaśnia. Zamówionych było 13 pozycji - anulowane całe zamowienie, mimo, że na stronie sklepowej towar był oznaczony jako dostępny. Niepoważne podejście wymagające wg mnie całkowitej zmiany. Szkoda. Na marginesie, towar, który anulowano wciąż na stronie jest jako dostępny do zamówienia.

Opinie nt. sklepu fishing-mart.com.pl

Przesyłka oraz zamówienie zostały sprawnie zrealizowane. Nie mogę mieć zarzutów. Ale nie miła niespodzianka, gdy otworzyłem paczkę z woblerami na których była naklejona metka z ceną o 3 zł niższa niż cena na paragonie. Wygląda to tak jakby towar był ze starej dostawy( stara cena) ale policzona po cenach już nowych. To jest tylko i aż 12 zł różnicy ale chodzi o sam fakt.
Sprzedają towar, którego nie posiadają na stanie a później trzeba się jeszcze przypominać o zwrot pieniędzy. Poza tym obsługa taka sobie - jak się trafi na pana to jest OK a jak na panią to już nie jest za miło.
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
Witam, Złożył Pan 3 zamówienia, które zostały połączone w jedno (dwa zamówienie były zrealizowane w 100%, a jedno częściowo). Większość stanowiły mocno limitowane Slidery. W sumie zamówił Pan 17 sztuk produktów, my zrealizowaliśmy 14 sztuk. Niestety brakło kilku sztuk, właśnie tych limitowanych przynęt. Zwroty są wykonywane zawsze po wykonaniu wysyłki towaru i tak zostało zrobione.
Wysylac pelnowartosciowy towar
Odpowiedź ze sklepu fishing-mart.com.pl
To zamówienie nie było wysłane, zostało anulowane na Pana prośbę z powodu braku jednej sztuki produktu. Niestety mieliśmy tylko jedną sztukę, a Pan chciał więcej.
Brak realizacji zamówień