Luger's - sklep internetowy Lugers.pl

Opinie (669) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1251)

Ważny od: 1 kwi 2022
Luger's - sklep internetowy Lugers.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

W Lugers - podoba mi się wszystko: błyskawiczne bezproblemowe zamówienie, dobre produkty dla pupili oraz szybka dostawa karmy, przysmaków. Dziękuję

29 cze 2023
Witam serdecznie, jestem już bardzo długo klientem lugers, oczywiście jestem zadowolona choć chciałabym otrzymać jakaś kartę stałego klienta i otrzymywać jakieś zniżki lub próbki innych produktów gratis. Pozdrawiam Beata Giemuła

Opinie nt. sklepu Luger's - sklep internetowy Lugers.pl

Przysłać zamówiony towar
Odpowiedź ze sklepu Luger's - sklep internetowy Lugers.pl
Dzień Dobry, informujemy, iż zamówienie nie zostało wysłane z powodu braku wpłaty. Zamówienie w dalszym ciągu oczekuje na wpłatę. Pozdrawiam.
Nie otrzymałam zamówienia.
28 gru 2023
Dzień dobry. Chcielibyśmy poinformować iż zamówienie nie zostało wysłane z powodu brak wpłaty za nie, a sposób płatności został wybrany jako "przelew". Czas na opłatę zamówienia minął, dlatego system automatycznie zmienił status na fałszywe. Pozdrawiamy
29 cze 2023
Puszki dojechały pogięte poniewaz przy pakowaniu ochronna pocięta tektura byla na gorze a nie bylo jej od spodu pudełka
8 lis 2023

No order

My order was not delivered, no one contacted me, I tried to correct the delivery, but no answer
4 wrz 2023
Większość puszek była pognieciona następnym razem odeśle dostawę i zamówię u innego sprzedawcy.
5 wrz 2023
Dziękujemy za wiadomość. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, aby do klienta dotarły nieuszkodzone. Niemniej jednak do takich sytuacji dochodzi podczas transportu, powodem jest niewłaściwa obsługa paczki przez kuriera. Kiedy paczka jest rzucana puszki, które są dość delikatne, wewnątrz kartonu obijają się o siebie na co nieustannie zwracamy uwagę naszym przewoźnikom.
11 wrz 2023
Koty nawet nie ruszyly karmy strata pieniedzy
24 paź 2023
Produkt gorszy gatunkowo