linynametry.pl- Logo - Opinie

linynametry.pl

Opinie (490) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1597)

Ważny od: 27 wrz 2021
linynametry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 maj 2023
Szybka realizacja. Materiał OK Nie znam dobrze tych materiałów. Dlatego zadzwoniłem żeby z przedstawicielem firmy porozmawiać i dopytać. Niestety nie powiedział, że choć wszystkie elementy kupuję #12 (lina, zaciski, kausze, śruby rzymskie) to kausza #12 nie wejdzie do zamawianej przeze mnie szekli śruby rzymskiej. Oczywiście można było to wyliczyć (kausza nie ma podanej szerokości zewnętrznej), ale pracownik powinien zwrócić uwagę, że tutaj nie wszystko jest systemowo pasujące.

24 paź 2023
Na zamówienie czekałam przeszło dwa tygodnie a na stronie podany jest termjn 3 dni. Po tygodniu dzwoniłam i Pan z infolinii poinformował mnie ze nie otrzymali wpłaty za zamówienie, gdzie w dniu składania zamówienia otrzymałam od nich maila potwierdzającego otrzymanie wpłaty. Pan z infolinii sprawdził i poinformował mnie ze realizacja zamówienia potrwa jeszcze 3-4 dni. Nie polecam

Opinie nt. sklepu linynametry.pl

4 lut 2024
uszczelka magnetyczna ma magnes który wogóle nie działa. pomimo zamknięcia drzwi i kabiny, drzwi sie cały czas otwierają. musiałem założyć starą uszczelkę której magnex ścisle przylega do ramy kabiny. uszczelkę wczesniej dociąłem na długość więc jest już nie do zwrotu. Masakra.
Odpowiedź ze sklepu linynametry.pl
Dziękujemy za wystawienie opinii, jednak jest nam bardzo przykro, że nie skontaktowali się Państwo przed wystawieniem negatywnej oceny w celu wyjaśniania zaistniałej sprawy. Zawsze chętnie wyjaśniamy wszelkie niedogodności dotyczące naszych towarów, jednak liczymy na kontakt z Państwa strony, jeśli cokolwiek jest dla Państwa niesatysfakcjonujące.
24 paź 2023
13 gru 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię i jest nam bardzo przykro z powodu powstałego opóźnienia. Staramy się wysłać każde zamówienie zgodnie z podanym na sklepie terminem, więc serdecznie przepraszamy za niedogodności.
22 wrz 2023

Towar nie dotarł

Część towaru który zamówiłem nie było w magazynie wiec musiałem zmienić na inny. ten co był dostępny nie został spakowany. Reklamowałem brak towaru w paczce miał być u mnie napóźniej w czwartek a tu już kolejny czwartek mija - brak towaru czy chociaż zwrotu pieniędzy…
6 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Jest nam bardzo przykro z powodu Państwa niezadowolenia tym bardziej, że niestety żadna wiadomość odnośnie jakiegokolwiek braku do nas nie wpłynęła. Zamówienie zostało wysłane kompletne, jak wynika z informacji osoby pakującej. Liczymy na kontakt w podobnych sytuacjach, abyśmy mogli wyjaśnić wszelkie niedogodności.
22 maj 2023
Nie ta uszczelka
27 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię, jednak jest nam bardzo przykro, że jest ona negatywna. Niestety Kupujący nie wykazał chęci zwrotu uszczelki, która wydaje się błędnie przez niego zamówiona. W przypadku wszelkich pomyłek z naszej strony reklamacje są uwzględniane na korzyść naszych Klientów.
31 mar 2023

???

......
4 lip 2023
Serdecznie przepraszamy za powstałe niedogodności. Przykro nam, że nie udało nam się rozwiązać problemu, jednak liczymy na kontakt ze strony Kupującego, ponieważ każde zgłoszenie rozpatrujemy z korzyścią dla naszych Klientów.