linynametry.pl- Logo - Opinie

linynametry.pl

Opinie (490) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1597)

Ważny od: 27 wrz 2021
linynametry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 maj 2023
Szybka realizacja. Materiał OK Nie znam dobrze tych materiałów. Dlatego zadzwoniłem żeby z przedstawicielem firmy porozmawiać i dopytać. Niestety nie powiedział, że choć wszystkie elementy kupuję #12 (lina, zaciski, kausze, śruby rzymskie) to kausza #12 nie wejdzie do zamawianej przeze mnie szekli śruby rzymskiej. Oczywiście można było to wyliczyć (kausza nie ma podanej szerokości zewnętrznej), ale pracownik powinien zwrócić uwagę, że tutaj nie wszystko jest systemowo pasujące.

24 paź 2023
Na zamówienie czekałam przeszło dwa tygodnie a na stronie podany jest termjn 3 dni. Po tygodniu dzwoniłam i Pan z infolinii poinformował mnie ze nie otrzymali wpłaty za zamówienie, gdzie w dniu składania zamówienia otrzymałam od nich maila potwierdzającego otrzymanie wpłaty. Pan z infolinii sprawdził i poinformował mnie ze realizacja zamówienia potrwa jeszcze 3-4 dni. Nie polecam

Opinie nt. sklepu linynametry.pl

Tragiczny dostawca przesyłek

Sugeruję zmianę dostawcy przesyłek. Poczteks jest tragiczny.
9 maj 2023
BL
Bogdan L.
Hamburg
7 lis 2023
Szybka dostawa Artykol zgodny z opisem Polecam
24 lip 2023
Szukam realizacja zamówienia. Towar ok.
3 lis 2023
Profesjonalizm