FDM Fabryka Dobrych Materacy- Logo - Opinie

FDM Fabryka Dobrych Materacy

Opinie (325) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3377)

Ważny od: 17 lip 2018
FDM Fabryka Dobrych Materacy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 sie 2023
Chciałabym zwrócić uwagę, że doliczacie Państwo koszt transportu do przesyłki materaca, pomimo iż deklarujecie darmową dostawę.

31 lip 2023
Pokrowiec jest tylko podobny do tego ze zdjęcia. Kiedy chciałam go wyprać okazało się, że w trzech miejscach jest przyklejony do gąbki. Uszyty prymitywnie z zamkiem "z metra" - trzeba uważać, żeby się nie rozpiął. Przespałam na nim dopiero 2 noce, bo długo się rozprężał (nie wiem czy to się tak nazywa) po zwinięciu w rulon. Jedynym pocieszeniem jest to , że zapłaciłam za niego ok. 1/3 pierwszej ceny.

Opinie nt. sklepu FDM Fabryka Dobrych Materacy

Darmowa dostawa to fikcja

29 sie 2023
Koszt przesyłki jest darmowy. Kwota pokazana na stronie podczas zakupu jest obowiązującą ceną materaca. Pozdrawiamy fdm
26 sie 2023
Materac wart swojej ceny ,śpi się naprawdę dobrze, obsługa na czacie bardzo dobrze doradza ,jestem bardzo zadowolona dziękuję .
28 sie 2023
Zawsze nam miło czytać takie opinie! Pozdrawiamy serdecznie!
11 sie 2023

Rewelacja

To mój drugi zakup w tym sklepie. Obsługa na najwyższym poziomie. Ekspresowa wysyłka. Merytoryczne doradztwo. Nie ma się do czego przyczepić. Można tylko chwalić i polecać.
21 sie 2023
Wysoka jakość to nasza specjalność! Dziękujemy za opinię :)

polecam

szybka dostawa, dobre opakowanie do wysyłki. cenowo trochę słabiej , jak na fabrykę ceny nie są wystarczająco konkurencyjne
30 sie 2023
23 sie 2023
Strona do złożenia zamówienia bardzo przejrzysta i prowadzi krok po kroku. Szybka i sprawna dostawa.
25 sie 2023
Nic nie sprawia nam większej radości jak zadowolenie naszych klientów! Pozdrawiamy.
7 sie 2023

Mega szybko!

Bardzo dobry kontakt telefoniczny z Paniami i mega szybka realizacja. 1 gwiazdkę odejmuję za brak skoordynowania przesyłki do mnie (nie zostały mi przesyłane listy przewozowe i nie mogłam skontaktować się z firmą transportową), a o tym rozmawiałam dwukrotnie przez telefon i pisałam w uwagach. Paczka dotarła do mnie kiedy nie byłam jeszcze pod wskazanym adresem. Przy drugiej próbie dostarczenia przesyłki, kolejnego dnia, dostajemy tylko rano info od Ambro, że będzie kurier, ale niestety nie podają przedziału czasowego, ja czekałam na paczki do godziny 16. (nie jest to już sprawa FDM, ale gdybym miała list przewozowy mogłabym dowiedzieć się czegoś od kuriera). Natomiast materac super, super, a łóżko się dopiero składa:)
21 sie 2023
Przepraszamy za powstałe niedogodności.Życzymy miłego użytkowania zakupionego materaca i pozdrawiamy serdecznie!
8 sie 2023

Nie odstaje jakością od materacy z dużych, popularnych sklepów

Jakość materaca bardzo dobra, bardzo tanio, taniej w takiej jakości nigdzie nie znalazłam. Jestem bardzo zadowolona. Materac ma wskazaną twardość. Jedyne ale to pokrowiec bamboo który inaczej został przedstawiony na zdjęciu na stronie a inaczej wygląda w rzeczywistości (nie ma falowanego kształtu, jest płaski) ALE właściwości ma takie jak na stronie. Jest bardzo milutki w dotyku i wygodnie się na nim leży. Polecam z całego serca!
21 sie 2023
Dziękujemy! Czytając takie opinie, uśmiech pojawia się samoistnie na twarzy! Pozdrawiamy!
8 lip 2023

Mata kokosowa na materac

Z niewygodnego materaca zrobiła super relaksujące łóżko. Mata przyszła świetnie zapakowana, nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim ergonomicznie. Polecam serdecznie.
10 lip 2023
6 sie 2023
Profesjonalne podejście, towar wysokiej jakości, bardzo duży wybór, szybka dostawa, ceny zróżnicowane dla każdego. Polecam.
21 sie 2023
Dziękujemy za świetną opinię! Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja.
7 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka. Profesjonalne wsparcie i rzeczowe podejście. Mimo reklamacji i wymiany absolutne zadowolenie.
21 sie 2023
Zawsze cieszą nas pozytywne opinie! Dziękujemy
21 sie 2023
bardzo wygodny materac, 7 stref na które jest podzielony sprawia, ze wstaje się wyspanym i bez zadanego bólu.Super
22 sie 2023
Bardzo nam miło, że zostawili Państwo tak wysoką ocenę. Dziękujemy i życzymy samych przespanych nocy.
KB
Krystyna B.
Jastkowice
16 sie 2023
Spodziewałam się grubszych elementów sofy, na zdjęciu wygląda to nieco inaczej. Poza tym w porządku.
21 sie 2023
Zadowolenie klientów z dokonanego zakupu to dla nas największa nagroda! Dziękujemy!
24 sie 2023
Materac jest bardzo wygodny sen na nim to bajka
25 sie 2023
Bardzo nam miło! życzymy samych przespanych nocy!:)
31 sie 2023
Bardzo dobrej jakości materac i szybka wysyłka.
31 sie 2023
28 cze 2023
Łóżko i materac rewelacyjne. instrukcja mogłaby być bardziej szczegółowa. materac rewelacja. przesyłka w czterech opakowaniach. jeden wielki minus za dostawcę. faktycznie w ciągu 4 dni zamówienie zostało zrealizowane. Niestety nie realizowała tego firma dpd jak jest na stronie a jakaś prywatna firma AMBRO, kurier z tej firmy to porażka, bardzo arogancki i chamski.
28 cze 2023
Dziękujemy za wysokie noty, polecamy się na przyszłość!

Poduszka jest znakomita.

Nakładka na materac jeszcze nieużywana. Natomiast używana jest poduszka, z tej samej pianki co materac. Poduszka jest znakomita! Sypiam wspaniałe, a miałam z tym kłopoty . Kładę się i po prostu śpię. Poprzednio walczyłam z poduszką. Teraz na niej śpię. Skoro tak dobra jest poduszka to zapewne i nakładka na materac uratuje stary narożnik.
16 sie 2023
Nie chce sie wstawać z łóżka ,😊Transport bardzo szybki , materac był juz po dwóch dniach Popularne marki sprzedają ta jakość w dużo wyższej cenie . Zobaczymy co będzie po kilku latach , ale po tygodniu użytkowania , dalej wszystko na plus .
21 sie 2023
Zawsze nam miło czytać takie opinie! Pozdrawiamy serdecznie!
23 lip 2023

Materac dziecięcy

Świetny kontakt ze sklepem, bardzo szybka wysyłka, a materac świetnej jakości. Bardzo wygodny, materiał dobrej jakości, od wymiany materaca syn uwielbia spać w swoim łóżku. Polecam serdecznie i zachęcam do zakupu.
24 lip 2023
Niezmiernie nam miło, że zakupiony towar spełnia oczekiwania. Polecamy się na przyszłość
6 cze 2023
Super materac zadowolona z obsługi i korespondencji w sprawie mojej pomyłki z wymiarami Dziękuję sprawnie i szybko uzyskałam połączenie z wami i mój błąd naprawiony materac idealny ygodny Polecać będę waszą firmę
15 cze 2023
10 lip 2023
Kontakt z konsultantem w sprawie materaca bardzo pomocny. Bardzo szybki termin realizacji, bo już na drugi dzień dotarła paczka. Wybrany materac spełnia oczekiwania. Jestem zadowolona i polecam
11 lip 2023