Opinie o Motoricus.com

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 191 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 158 opinii.

Bardzo dobre i tanie środki czyszczące . polecam

Mam tylko jedno zastrzeżenie a mianowicie szkoda ze opony motocyklowej nie mogłem zamówić prosto do waszego serwisu co ułatwiło by montaz

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam tę firmę.

Polecam firmę.

Wszystko w porządku. Na pewno nie sa to ostatnie moje zakupy w tym sklepie.

Do tej pory nie miałam powodów,aby się skarżyć na Państwa firmę.
Korzystam z punktu przy ulicy Patriotów i za każdym razem jestem zadowolona z obsługi.Panowie są kompetentni i kulturalni.

Wszystko odbyło się sprawnie, zakupy i dostawa jak i towar bez zarzutu zgodnie z zamówieniem

Polecam.

Bardzo profesjonalny zespół. Zadzwonili i poinformowali co jest do naprawy i jakie są koszty. Nie wszyscy tak pracują. Jestem zadowolony z serwisu i napewno tutaj będę wracał.

Bardzo rzetelnie i sprawnie. Motoricus - wzorowo, ale współpracujący DPD powinien się lepiej starać.

Bardzo profesjonalny sprzedawca

Kontakt z klientem bardzo dobry.Towar zgodny z zamówieniem dotarł szybko i sprawnie .Zero problemów.

Polecam, szybko, sprawnie. Towar zgodny w 100.

polecam sklep towar i kontakt na bardzo dobrym poziomie

Szybka, profesjonalna obsługa, wyrozumiała dla klienta.

Szybka i profesjonalna obsługa,polecam ten sklep

Przejrzysta oferta, zawsze można liczyć na pomoc, towar najwyższej jakości, expresowa dostawa - zresztą skoro kupuję tutaj od 10 lat, to znaczy, że jest to najlepszy sklep POLECAM

Transakcja przebiegłą szybko i sprawnie. Polecam

Dostawa w tempie expresowym.Zdążyłem założyć opony przed mrozem.Stosunek jakości do ceny na 5.W deszczu przy 140 jakby trochę plywały,na śniegu całkiem dobrze sobie radzą.Jestem zadowolony.

Informacja o przesyłce, dostawa- wszystko OK

TAK

polecam

Pomimo, że zdarzają się wpadki to zawsze można liczyć na kontakt i wsparcie ze strony obsługi - bez łaski - po ludzku. Mocna piątka

Polecam i pozdrawiam

Nie wiem jak zachowają się kupione opony, na to potrzeba czasu, natomiast sama firma, czas realizacji jak najbardziej polecam, byłem zaskoczony szybkością dostawy. Polecam.

Sprawnie szybko bezproblemowo.

Wszystko przebiegło pomyślnie.

Bardzo dobry kontakt, ekspresowa dostawa. Jestem bardzo zadowolona z transakcji.

To nasz kolejny kontakt. Jestem zadowolony z usługi.

szybko sprawnie pelny profesjonalizm

Jestem zadowolony

Tak, gorąco polecam

Polecam....

Polecam. Polecam Polecam

Dobra obługa

Rewelacja.Wcześniej opony kupowałem na Agito.Po zmianie na eMag są tak daremni, że po 2 tyg. musiałem im napisać, żeby się już nie wysilali z wysyłką. A Motoricus pierwsza klasa.Mają brak, to się kontaktują i informują co, jak i z jakim opóźnieniem.A i tak wysłali 2 dni wcześniej niż planowali :) Polecam ten sklep. Nawet jak traficie na trochę wyższą cenę, to macie fachową obsługę klienta.

Profesjonalna i miła obsługa, polecam

korzystam od kilku lat i jestem zadowolona

Motoricus.com opinie klientów

Motoricus.com Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 438
03-994 Warszawa
Witold Gazda
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Motoricus.com.