cebule.pl- Logo - Opinie

cebule.pl

Opinie (392) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2163)

Ważny od: 31 sty 2013
cebule.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Cebulki ładne, zdrowe choć niektóre mniejsze niż deklarowano, mam nadzieję że wszystkie zakwitną bo na obecną chwilę z 44 kiełkuje 8. Co do wysyłki szybko i bezproblemowo. Polecam sprzedawcę.

3 maj 2023
Nic nie wysłali, a czekają na opinie Maskakra. Złożyłam i opłaciłam zamówienie 19 kwietnia 2023. Od tego momentu zero kontaktu na temat zamówienia. W dniu 28 kwietnia odstąpiłam od umowy, bo ile można czekać. Nie wiem czy doczekam się na zwrot pieniędzy. Nie polecam, mają złą opinie, szkoda że nie sprawdziłam

Opinie nt. sklepu cebule.pl

6 kwi 2024
21 marca zrobiłam zamówienie do tej pory nic nie otrzymałam. Sama musze dowiadywać się co z zamówieniem i dowiedziałam się tyle ,że czekają na dostawę lili. A kiedy co i jak nie wiem dalej.
Po prostu wysłać mojej zamówienie ile można czekać!!!!!!
Zamówione kwiaty nie dotarły
Trzymajcie się terminów
Przesyłka do dzisiaj nie dotarła
Odpowiedź ze sklepu cebule.pl
Szanowni Państwo, zamówiliście Państwo towar w przedsprzedaży, podany Państwu termin wysyłki to 11 Marzec. W procesie składania zamówienia termin wysyłki jest podany 2 razy - pierwszy raz na karcie produktu, drugi raz w mailu potwierdzającym zamówienie. Zamówienie zrealizowaliśmy zgodnie z terminem, czyli w kwietniu
3 maj 2023
14 lip 2023
Jeszcze raz bardzo przepraszamy za całą sytuację. Kontaktowaliśmy się z Panią, aby wyjaśnić tą sprawę. . Mieliśmy trudny sezon, z powodu licznych zwolnień lekarskich pracowników, stąd utrudniony kontakt i opóźnione wysyłki. Pieniążki zostały Pani zwrócone. Jeśli chodzi o negatywne opinie, pochodzą one głównie z sezonu wiosna 2023r- właśnie z powodu opisanej sytuacji. Proponowaliśmy Pani również rekompensatę za utrudnienia, ale nie była Pani zainteresowana. W tej sytuacji nie możemy nic więcej zrobić poza obietnicą, że dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja więcej się nie powtórzyła. Pozdrawiam. Patrycja B., cebule.pl
2 maj 2023

Brak informacji o realizacji zamówienia

Zamówienie złożone 16 kwietnia. Mialo być wysłane 25 kwietnia. Po telefonie na infolinie zadeklarowano, ze zostanie dostarczone najpóźniej 28 kwietnia. Do 2 maja brak informacji o statusie zamówienia.
1 cze 2023
Trudno ocenić coś czego się jeszcze nie otrzymało. Czekam na cebulę lilii już dwa tygodnie a miały być dostarczone w trzy dni robocze. Ostatnie u was moje zakupy.
30 maj 2023
Dbać o jakość wysyłanych sadzonek, nie wysyłać uschniętych roślin, zamieszczać zdjęcia swoich roślin.
1 cze 2023
Dzień dobry, serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. Proszę o kontakt celem złożenia reklamacji. Artur Z.
26 kwi 2023
w trakcie sprawdzania
Przesyłka dalej do mnie nie dotarła. Zero odpowiedzi na e-mail. Mam nadzieję, że to nie naciągacze...
Sadzonki tak małe ,że lupa byłaby potrzebna.
Odpowiedź ze sklepu cebule.pl
Dzień dobry, otrzymali Państwo zdrowy, pełnowartościowy materiał roślinny. Ponieważ jest to właśnie towar żywy, jego wielkość jest różna. Nie ma możliwości aby pomierzyć kilkaset sztuk kłączy z jednej odmiany i podawać takie informacje w na karcie produktu. Natomiast jeśli towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, mają Państwo prawo zwrócić go, nie robimy z tym żadnych problemów. Dlaczego nie skorzystali Państwo z tej opcji ?