fillerpharma.com - produkty medycyny estetycznej

Opinie (141) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (244)

Ważny od: 15 lis 2021
fillerpharma.com - produkty medycyny estetycznej spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupuję w Filler Pharma. Dobra cena i expresowa wysyłka. Zawsze ciekawa ulotka i próbka. Solidnie zapakowane, paczka proporcjonalna do wielkości zamówienia.

25 lut 2024
Mam obawy co do otrzymanego produktu. Otrzymałam przesyłkę z otwartym opakowaniem produktu ( karton z przeciętą pląbą) i bez ulotki w środku. Produkt nie był z wyprzedaży..Nie mam teraz pewności, co do daty ważności produktu która jest tylko na kartonie. Ponadto koperta była wilgotna. To pewnie już z winy inpost.

Opinie nt. sklepu fillerpharma.com - produkty medycyny estetycznej

24 kwi 2024
Nie polecam , prosiłam o kilka próbek do zamówienia (inne hurtownie dają próbki do przetestowania i nie trzeba o nie prosić) , ale nie otrzymałam ani jednej. Zamówienie było na kwotę 2350 zł. Lepiej kupić w innej hurtowni.
25 kwi 2024
Dzień dobry, zachęcamy do skorzystania z programu lojalnościowego, tam naliczają się rabaty i na pewno będzie to dodatkowa korzyść przy zakupie. Przy odpowiedniej liczbie punktów można nawet otrzymać produkt gratis :-) Czy zadowolona jest Pani z samej obsługi, szybkości realizacji zamówienia oraz cen?
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu fillerpharma.com - produkty medycyny estetycznej
Dzień dobry, przy każdej wysyłce robione jest zdjęcie produktów w paczce przed wysłaniem. Produkty są oryginalnie zapakowane i to możemy udowodnić. Jeśli jest tak jak Pani opisuje to należałoby zrobić reklamację w InPost, zastanawiam się też dlaczego nie zadzwoniła Pani do nas?
26 lip 2023
długie terminy dostawy
28 lis 2023
bardzo nam przykro, towar wysyłamy tego samego dnia, gdy klient złoży zamówienie po południu to na następny dzień - ale zastanowimy się co jeszcze możemy zrobić lepiej, dziękujemy za informację