parkiet.pl

Opinie (73) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1413)

15 maj 2023
Bardzo dobra jakość produktów, przesyłka bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniem.

brak informacji co dzieje sie z moja przesylka ? miala byc to w 2-3 dni ? Wiem ze chyba jest jeszcze w Warszawie ......

Opinie nt. sklepu parkiet.pl

25 lut 2024
Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Wszystko zgodnie z umową.
14 sty 2024
Świetnie zapakowane, szybka dostawa.
5 sty 2024
15 maj 2023

Super sprzedawca

16 paź 2023
wszystko na czas, materiał odebrał polecony montażysta. Bez kłopotów, bez opóźnień. Po prostu normalnie - co jak na polskie warunki, nadal jeszcze jest zaskoczeniem.
Polecam kupuję listwy mdf wodoodporne od kilku lat, jakość super i teraz super pakowane w folie, a nie przekładane papierem który czasem słabo odchodził od listew
24 paź 2023

Bardzo szybka wysyłka i jakość

Bardzo szybka wysyłka, paczka świetnie zabezpieczona, produkty bardzo dobrej jakości, dobry kontakt telefoniczny z obsługą w sprawie doboru produktu.
13 sie 2023
Szybka realizacja, proste zasady zamawiania listew przypodłogowych, nie muszę sama przeliczać ile mi ich potrzeba, transport bez uszkodzeń.
24 kwi 2023

Niska cena, wysoka jakość.

Niska cena, dużo rabatów. Wysyłka towaru szybsza, niż zmiana statusu zamówienia na stronie. Miłe zaskoczenie. Polecam tą firmę. :)
Bardzo dobry kontakt telefoniczny, szybka wysyłka, produkt zgodny z oczekiwaniami. Polecem sklep z czystym sumieniem
12 gru 2023
Szybko i szczególnie zainteresowanie sprzedającego problemem z dostawą (problem nie leżał po stronie sprzedawcy).
9 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobry kontakt. Listwy przypodłogowe zgodne z opisem, równe, dobrze zapakowane
JZ
Joanna Z.
2 sie 2023

Ładne listwy

Wszystko ok,może mogłaby być troszkę szybsza realizacja zamówienia i możliwość zapłaty za pobraniem.