parkiet.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1418)

16 paź 2023
wszystko na czas, materiał odebrał polecony montażysta. Bez kłopotów, bez opóźnień. Po prostu normalnie - co jak na polskie warunki, nadal jeszcze jest zaskoczeniem.

brak informacji co dzieje sie z moja przesylka ? miala byc to w 2-3 dni ? Wiem ze chyba jest jeszcze w Warszawie ......

Opinie nt. sklepu parkiet.pl

24 paź 2023

Bardzo szybka wysyłka i jakość

Bardzo szybka wysyłka, paczka świetnie zabezpieczona, produkty bardzo dobrej jakości, dobry kontakt telefoniczny z obsługą w sprawie doboru produktu.
16 paź 2023
ok
27 wrz 2023
25 wrz 2023
15 wrz 2023
Produkt według oczekiwań i szybka dostawa. Polecam
9 wrz 2023
Listwy są ładnie wykonane, szybka dostawa, polecam
13 sie 2023
Szybka realizacja, proste zasady zamawiania listew przypodłogowych, nie muszę sama przeliczać ile mi ich potrzeba, transport bez uszkodzeń.
9 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobry kontakt. Listwy przypodłogowe zgodne z opisem, równe, dobrze zapakowane
JZ
Joanna Z.
2 sie 2023

Ładne listwy

Wszystko ok,może mogłaby być troszkę szybsza realizacja zamówienia i możliwość zapłaty za pobraniem.
24 lip 2023
szybko, sprawnie, dokładnie, w terminie
14 cze 2023
6 cze 2023
Spodobało mi się wykonanie oraz zapakowanie listew.
30 maj 2023
Termin realizacji, dobrze zapakowany towar.