CEWE FOTOJOKER.pl- Logo - Opinie

CEWE FOTOJOKER.pl

Opinie (100) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (211)

Ważny od: 15 lip 2016
CEWE FOTOJOKER.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sty 2024
Towar (album foto) dotarł szybko, jednak na miejscu okazało się, że opis wprowadza w błąd- album zawiera przegródki na 30, a nie 20 zdjęć (była to decydującą kwestia). Napisałam w tej sprawie e-mail'a (nie chciałam zwracać towaru, ale zależało mi na poprawie opisu, by nikt już więcej nie był wprowadzony w błąd). Dziś mija 10 dni, a opis (nie tylko w przypadku tego albumu) wciąż nie został poprawiony. Pracowałam w handlu internetowym i takie podejście jest dla mnie zaskakujące, bo bardzo cenię Państwa firmę.

16 wrz 2023
Sprzedają sprzęt którego nie posiadają, zero komunikacji. Zapłaciłem za obiektyw i nie mam informacji, czy go dostarczą. Na zgłoszenia nie odpowiadają. Zalecam formę płatności przy odbiorze.

Opinie nt. sklepu CEWE FOTOJOKER.pl

6 lut 2024
Do tej pory brak realizacji zamówienia
12 gru 2023
Zakupionego towaru nie ma na stanie, pomimo kontaktu mailowego mi telefonicznego przez 6 dni nie otrzymałem informacji o tym czy i kiedy nastąpi dostawa.
22 gru 2023

Niezgodność z zamówieniem.

Przygotowany towar nie był w cenie, w której zamówiłam.
16 wrz 2023
chcieliście mi wcisnąć używany i uszkodzony sprzęt jako nowy. będę omijał waszą firmę szerokim łukiem. Całe szczęście że odbierałem sprzęt u was w punkcie i na miejscu uparłem się i domagałem się żeby obejrzeć towar. Jeśli bym zamówił do domu to pewnie oskarżali byście mnie że to ja używałem i uszkodziłem aparat. Jeśli kupuje aparat nowy za 6000 zł to nie przyszło mi do głowy że spotka mnie coś takiego. Nigdy więcej nie chcę mieć kontaktu z waszą firmą .
11 lip 2023
Zamówienie, które było już w statusie "wysłane" nie zostało zrealizowane - przez błąd ludzki. Rozumiem, zdarza się. Szkoda, że brak jakiejkolwiek rekompensaty...
28 mar 2023

Tragedia

Stronę można oglądać, ale kupić już nie- strona blokuje się przy próbie zapłaty- próbowałem 5x przez 3 dni