Certyfikat dla FOTOJOKER

15.07.2016 r.
14.07.2017 r.

Opinie o FOTOJOKER

4.70/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 1 750 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 21.04.2016 r..
Od czasu rejestracji zebrano 1 750 opinii.

Ogólnie ocena na 4 byłoby 5 ale dostawa to porażka, kurier nie dzwoni przed przyjazdem, jestem w piwnicy, gość zostawia awizo i tyle, nie każdy ma dostęp do internetu aby stale śledzić przesyłkę i aby być miedzy 9 a 10 godziną w domu.

transakcja przeprowadzona bardzo profesjonalnie

Super,

Profesjonalne

Bardzo szybka realizacji Super jakosc

Towar zgodny z zamówieniem, szybko dostarczony do sklepu, brakowało maila lub telefonu ze już jest do odbioru, poinformowało jedynie w momencie wysyłki a poczta to różnie idzie.
Dostateczny

Wszystko OK. Usługa Przebiegła pomyślnie. Duży plus za załatwienie dodatkowo reklamacji innego gadżetu (zepsuty mechanizm zegara) mimo że upłynął termin ponad 2 lat od zakupu - szybko załatwiona reklamacja, nie musiałem ponosić dodatkowych kosztów na naprawę. Jeszcze raz dziękuję.

Dostawa szybka

Z usług fotojoker korzystałam już kilka razy. Za każdym razem jestem zadowolona. Polecam :)

Wszystko na 6.

Bardzo fajne wykonanie szybka realizacja chętnie nie raz jeszcze skorzystam ;)

Jestem zadowolona:)

Uwielbiam

Wszystko OK, szkoda, że dosyć drogo.

Super obsługa i jakość. Polecam

Ładne zdjęcia na papierze premium.Miła pamiątka z wakacji.

cena za wysoka

Dobra jakość, szybka realizacja

Jak zwykle profesjonalnie i szybko. Nie wiem tylko dlaczego 1 zamówienie (kalendarze i wywołanie zdjęć) zostało podzielone na 2.

Zdjecia dotarły nawet w szybkim czasie jednak mialy byc 10x15 a byly czesc 10x13 a część 10,5x17. Wiec towar był niezgodny z zamówionym.Pozdrawiam
Szałańska Kinga
Dostateczny

Witam Zdjęcia szybko wywołane i bardzo ładnie tylko dlaczego takie nierówne ? Ale ogólnie wszystko ok włącznie z obsługą
Pozdrawiam

Super polecam :-)

xrgtyj

bardzo dobra jakość zdjęć

szybko i sprawnie

zadowolona

Bardzo miła i fachowa obsługa. Zamówiony produkt w 100 zgodny z projektem (fotoksiążka).

Ok. Bez zastrzeżeń.

Prawie pięćset zdjęc wysłanych wieczorem i gotowych następnego dnia o 11:00. Poczta polska dostarczyla zamowienie w 1 dzien. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony z realizacji zamowienia.

Super szybko i wszystko w najlepszym porządku.

wszystko pięknie i szybko, ale pobieranie 5 zł przy odbiorze własnym zamówień za 100, 200, czy nawet więcej złotych, to już takie wyciąganie groszy.

Terminowość,możliwość odbioru w dowolny sposób zamówionych usług i towaru.Z serwisu jeszcze nie korzystałem, ale to właśnie świadczy o jakości oferowanego towaru.

Serwis pozostawiajacy wiele do zyczenia
Dostateczny

Dobra jakosc towaru i dostawa
Dostateczny

Jakosc towaru zadawalajaca, niestety niewspolmierna do poziomu obslugi klienta.

wszystko ok.

wszystko ok

OKI

FOTOJOKER opinie klientów

FOTOJOKER

CEWE FOTOKSIĄŻKA, Odbitki, Fotoobrazy

FOTOJOKER uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 15.07.2016 r.

Najpopularniejszy internetowy fotolab w Polsce. Zamawiaj usługi fotograficzne bez wychodzenia z domu z dostawą do salonu FOTOJOKER lub kurierem pod wskazany adres. Wszystkie nasze produkty objęte są programem "Gwarancja jakości lub zwrot pieniędzy", który umożliwia zwrot produktu bez podania przyczyny w ciągu 30 dni. W ofercie FOTOJOKER znajdziesz między innymi: najpopularniejsze w Polsce książki z własnymi zdjęciami, CEWE FOTOKSIĄŻKA, odbitki cyfrowe, CEWE FOTOKALENDARZE, CEWE FOTOOBRAZY i wiele innych.

Strzelecka 11

47-230 Kędzierzyn-Koźle
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000175864
Patrick Berkhouwer, Hubertus Waechter, Andreas Heydemann
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na FOTOJOKER.