Certyfikat dla FOTOJOKER.pl

15.07.2016 r.
14.07.2018 r.

Opinie o FOTOJOKER.pl

4.70/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 786 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 2 787 opinii.

extra

Wszystko prawie doskonale.

Bardzo dobra jakosc wykonanego produktu (zdjecie na plotnie). Polepszylabym jedynie sposob informowania o mozliwosci odbioru produktu ze sklepu. Otrzymuje sie jedynie maila, ze w ciagu 1-2 dni roboczych mozna odebrac produkt, ale co to dokladnie oznacza, kiedy ? Przydalaby sie jeszcze informacja mailowa o konkretnym czasie, kiedy produkt mozna odebrac.

Co tu więcej dodać? Zamówiłem zdjęcie w oprawie z akrylu i jestem zadowolony. Dziękuję i pozdrawiam.

jak zwykle wszystko na 5

Jak zawsze jestem bardzo zadowolona:) Szkoda, że nie ma punktu bliżej mojego miejsca zamieszkania. Kiedyś było w Legnicy:(.

Wszystko Ok.

Jestem bardzo zadowolony

Jakość wyrobu jest na najwyższym poziomie. Natomiast mam pretensję do firmy FOTOJOKER o to, że podczas tworzenia nowych produktów w trybie interaktywnym program wspomagający edycję czasem wchodzi w tryb ściągania nowych obrazków (obraz ciemnieje) i wtedy nie można tego trybu porzucić, tylko system uparcie w nim trwa, mimo naciskanie ESC i klikania myszką w różnych miejscach

Rewelacyjna jakosc zdjec, kolory (MAT, Premium). Szukalam miejsca, gdzie moge wywolac zdjecia do pamiatkowego albumu i zdecydowanie polecam online Fotojokera Automaty Kodaka to jakies nieporozumienie

Świetna jakość, szybka dostawa. Polecam

Super wykonanie szybka realizacja z

Cena otwarcie sesji, Za wysoka. Słaba informacja.

Naklejki x16 w super kolorach.
Odbiór w salonie w Auchan Sosnowiec z bardzo miłą obsługą.
Polecam produkt jak i salon

Bardzo pomocny personel w punkcie Fotojoker

super

Kolejna książka i pełne zadowolenie. Polecam

Profesjonalne podejście do klienta zamówienie zrealizowane ekspresowo i w bardzo dobrej jakości oo przystępnej cenie.

wszystko ok

Dobrej jakości podkładka, zdjęcie zrobione dokładnie tak, jak zostało zamówione, wysoka jakość. Polecam na prezent.

Wszystko OK

xyz.

Zdjęcie miała być 12 było 18

Nie dostałam maila z powiadomieniem,że towar w sklepie już czeka na odbiór.
Napewno go nie było, nawet w folderze SPAM.
Dostateczny

FOTOJOKER.pl odpowiada: 20.07.2017 r.
Dziękujemy za opinię. Wiadomość o wysyłce zamówienia do sklepu oraz możliwości jego odbioru w termin 1-2 dni została do Pani wysłana z poziomu laboratorium. Jesteśmy w trakcie prac nad systemem informującym o dostarczeniu produktu do wybranego sklepu. Na tą chwilę nie jest jednak takowa wiadomość wysyłana. Za niedogodności mocno przepraszamy.

Fotoksiazke wykonali w ekspresowym czasie. Zamówiona w piątek rano, gotowa do odbioru we wtorek Wielki pozytyw. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Piękna fotoksiążka Kolory cudowne. Pierwszy raz użyłam uszlachetnienia okładki, wyglada cudownie. Mam piękną pamiątkę ze ślubu.

bardzo dobre wykonanie i w szybkim terminie :)

Jestem bardzo zadowolona. Jakość produktów cewe jest wyśmienita, cudowny kontakt (zawsze miłe panie na infolinii), naprawdę warto, polecam wszystkim, pięknie dziękuję

Polecam wywołanie zdjęć z imprez rodzinnych, domowych i wakcyjnych.

Sprawnie, profesjonalnie - lepiej nie można

Wszystko sprawnie i szybko

Zdjęcia odebrałem w idealnej jakości, tak jak zapewniała mnie strona podczas przesyłania zdjęć. Udało mi sie odebrac zdjęcia w jak najszybszym terminie. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Polecam wszystkim

FOTOJOKER.pl opinie klientów

FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOKSIĄŻKA, Odbitki, Fotoobrazy

FOTOJOKER.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 15.07.2016 r.

Najpopularniejszy internetowy fotolab w Polsce. Zamawiaj usługi fotograficzne bez wychodzenia z domu z dostawą do salonu FOTOJOKER lub kurierem pod wskazany adres. Wszystkie nasze produkty objęte są programem "Gwarancja jakości lub zwrot pieniędzy", który umożliwia zwrot produktu bez podania przyczyny w ciągu 30 dni. W ofercie FOTOJOKER znajdziesz między innymi: najpopularniejsze w Polsce książki z własnymi zdjęciami, CEWE FOTOKSIĄŻKA, odbitki cyfrowe, CEWE FOTOKALENDARZE, CEWE FOTOOBRAZY i wiele innych.

Strzelecka 11

47-230 Kędzierzyn-Koźle
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000175864
Patrick Berkhouwer, Hubertus Waechter, Andreas Heydemann
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z FOTOJOKER.pl.