sklepmennicy.plOpinie

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000391546
Jarosław Żołędowski

Opinie nt. sklepu sklepmennicy.pl

4.85/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu sklepmennicy.pl

Niestety do dziś nie otrzymałam towaru. Mamy szczególny czas, nie mniej towar był zamawiany z terminem wysyłki, aż 15 dni roboczych. Dziś mija 21 dzień roboczy od opłacenia zamówienia. Nikt ze sklepu nie podjął nawet próby kontaktu, przeprosin, propozycji rekompensaty, czy zamiany towaru na inny, który sklep cały czas oferuje z podobno 24h wysyłką. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem!
Odpowiedź ze sklepu sklepmennicy.pl
Z przykrością informujemy, że nie byliśmy w stanie zrealizować tego zamówienia w zapowiadanym wcześniej terminie, z uwagi na siłę wyższą - epidemię COVID-19 - oraz trudności logistyczne nią spowodowane. Towar został skompletowany, zostanie nadany do Pani w trybie priorytetowym. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie i niedogodności tym spowodowane.
Towar zamówiony 13 marca z dostawą 15 dni. Do tej pory 0 odzewu ze strony sprzedawcy. "sprzedają " towar którego nie mają.
Odpowiedź ze sklepu sklepmennicy.pl
Oferujemy towary w dostawie 24h lub 15 dni. O ile towar 24h posiadamy w skarbcu, o tyle ten w dostawie 15-dniowej jest zamawiany u dostawcy po zaksięgowaniu środków. To normalna praktyka rynkowa. Pańskie zamówienie zostało nadane. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w jego realizacji. Wynikało ono z pandemii i związanych z nią trudności logistycznych, a nie naszej złej woli.