Idealnysen.pl- Logo - Opinie

Idealnysen.pl

Opinie (220) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (732)

Ważny od: 16 lis 2020
Idealnysen.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 kwi 2023
Miło, sprawnie, profesjonalnie, przekazywane informacje - wyczerpujące. W sklepie przy ul Puławskiej 69 w Warszawie, bardzo miła, sympatyczna Pani, pomocna i mega cierpliwa, super. Szeroka oferta pościeli i nie tylko, w bardzo dobrym gatunku, asortyment dla każdego w różnych cenach w zależności od potrzeby i okoliczności. Sklep warto odwiedzić stacjonarnie i w internecie. Idealny sen- idealna obsługa.

12 lis 2023
do dnia dzisiejszego nie mam żadnej informacji o zamówionych towarach , na jakim etapie jest zamówienie i kiedy będzie dostarczone

Opinie nt. sklepu Idealnysen.pl

20 maj 2023
Blyskawiczna reakcją na zamówienie, bardzo dobry kontakt. Zamówiony towar wyglada perfekcyjnie , wierze, ze będzie równie dobrze sluzyl:)
4 paź 2023
Kołdra jest bardzo lekka utrzymuje odpowiednią temperaturę jak na razie to super jakość - polecam dla osób które nie lubią się przegrzewać.
Kołdra lekka i ciepła w sam raz Pachnie trochę owcza wełna Jesteśmy zadowoleni Dostawa szybko i sprawnie Polecam sklep i towar
IE
Iwona E.
Przytoczna
7 gru 2023
Zamowienie zgodne z opisem. Dalam jedna gwiazdkę mniej jedynie za dluzszy niz w ofercie czas oczekiwania na produkt.
JM
Jan M.
Marklowice
21 lis 2023
Używam pościeli jedwabnej od 10 lat, trudno było by mi się teraz do innej przyzwyczaić. Polecam pościel jedwabna.
17 paź 2023
Towar zgodny z opisem, miękki i przyjemny, pani konsultantka profesjonalna super doradziła więc polecam bardzo
JB
Joanna B.
Kraków

Godną zaufania

Dobre konsultacje, świetny kontakt. Zakupiłam 4 Kołdry i 2 poduszki (koszt ok. 2809) Polecam serdecznie!
DK
dorota k.
Pakość
prześcieradło dobrej jakości, szybkość realizacji zamówienia, estetyczne opakowanie.Profesjonalna usługa
21 kwi 2023

Przyjemność

Zakupy w Państwa sklepie były przyjemnością, porównywalną do spania na tej jedwabnej poduszce. Dziękuję
MO
Mariola O.
Starachowice
21 sie 2023
Wszystko co zamówiłam otrzymałam. Jestem zadowolona z zakupów. Szczerze polecam zakupy w tym sklepie.
AH
16 lis 2023
Cały proces zamówienia przebiegał bardzo sprawnie z duża życzliwością przez sklep. Wszystko było ok.
13 lip 2023
23 sie 2023
Uwielbiam tą firmę. Szybko sprawnie towar idealny. Bardzo polecam. Magda
8 gru 2023
Niesamowita obsluga. Swietne podejscie dø klienta. Promocje. Duzy wybor towaru. Polecam.
CK
Czesława K.
Lewin Brzeski
23 paź 2023
Batdzo szybka obsługa,nawet bez porozumienia ze mną podjęto wysyłkę zanawianego towaru.
Polecam ten sklep. Kupuję już w nim 4 raz i jak na razie wszystko przebiega sprawnie.
1 lip 2023
Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie i rodziny. Polecam sprxedawcow:)

Kołdra zimowa jest lekka i ciepła

Kołdra zimowa jest cienka, lekka, ale ciepła. To produkt dobrej jakości. Polecam
DK
dorota k.
Pakość
17 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona, realizacja zamówienia odwrotna, estetyczne opakowania
Jakość poszewki jest super ,polecam.Obsługa i dostawa na najwyższym poziomie