Idealnysen.pl- Logo - Opinie

Idealnysen.pl

Opinie (217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (732)

Ważny od: 16 lis 2020
Idealnysen.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sty 2024
Kołdra całoroczna z alpagi przetestowana warunkach gdzie na zewnątrz panowały niskie temperatury -20 na zewnątrz/ wewnątrz 21st.C dało się zauważyć niewystarczająca moc grzewcza kołdry. Poza tymi mrozami jest w zupełności wystarczająca.

12 lis 2023
do dnia dzisiejszego nie mam żadnej informacji o zamówionych towarach , na jakim etapie jest zamówienie i kiedy będzie dostarczone

Opinie nt. sklepu Idealnysen.pl

27 sty 2024
Jeden komplet pościeli miał wadę, ponieważ maszynowo nie był na szwie do końca zszyty.
22 sie 2023

Opłata za zwrot przesyłki

Dostawa sprawna, w miarę szybka komunikacja ze sklepem. Opisy produktów nie zawsze precyzyjne, co powoduje, że 1 produkt musiałam zwrócić. Dużym minusem jest to, że klient jest obciążony opłatą za wysyłkę zwrotu
3 maj 2023

Ślimaczy czas dostawy

Zamówienie złożyłem 20 kwietnia, 21 zapłaciłem przelewem, 26 paczka została przekazana dla firmy kurierskiej, a 02 maja trafiła do mnie.
29 lis 2023
Za dlugi okres oczekiwania na zamówienie , brak konkretnej daty dostawy ,trzeba być w domu nie można umówić się na konkretny termin
Długi czas oczekiwania na produkt. Mija ósmy dzień od złożenia zamówienia.
8 paź 2023

Całkiem dobra, czuć owcą

Po wyjęciu z torby czuć owcą, trzeba porządnie wywietrzyć. Poza tym ok
Długi czas wysyłki
2 gru 2023