Certyfikat dla Koris salon audio video

No. X73BD6EF3CAAAC9A0BD7A888AA594751B

20.07.2016 r.
19.07.2018 r.

Opinie o Koris salon audio video

4.95/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 27 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Rzeczowe doradztwo i bardzo sprawna realizacja. Polecam

Najlepszy salon audio. Polecam

abc

Błyskawiczna dostawa, cena towaru adekwatna do jakości. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam.

Dobra cena to podstawa

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Obsługa pierwsza klasa Ilość gwiazdek to minimum 5 .Pan Darek jak zwykle stanął na wysokości zadania.Robienie z nim interesów to sama przyjemność. Zawsze znajdzie czas dla klienta.Nie jest to moj pierwszy zakup w tym sklepie a obsługa i pomoc Pana Darka i zespołu zawsze na tym samym wysokim poziomie.Szkoda że takich sklepów jest mało.Jeżli ktoś chce kupić sprzęt wysokiej jakości to polecam .

Koris salon audio video odpowiada: 19.07.2017 r.
Dziękujemy za dobre słowo. Staramy się obsługiwać klientów w sposób jaki sami chcielibyśmy być obsługiwani :) Zapraszamy ponownie!

Miło szybko profesjonalnie

Koris salon audio video odpowiada: 19.07.2017 r.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Szybko i sprawnie. Brawo

Super salon.Super obsługa. Super ceny:)Będę polecał wszystkim znajomym z zacięciem audio:)

Piotr K.

PO RAZ KOLEJNY JAK NALEŻY

Profesjonalna i szybka obsługa. Polecam.

Rewelacja:)

Serwis ocena zaniżona z powodu braku usterek i reklamacji.Pełny profesjonal, polecam.

Na pewno tam wrócę :)

merytoryczna rozmowa o sprzęcie, po zamówieniu pełna informacja o statusie przesyłki. Dostarczony towar wg. wskazówek podanych przy zamówieniu.
Profesjonalnie, szybko , towar nowy oryginalnie zapakowany.
Mały minusik , akurat w moim przypadku brak instrukcji po Polsku.

Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, sprzęt super i obsługa, polecam ten salon wszystkim z mojej strony to nie jest koniec zakupów w tym salonie.

Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z dostarczonego towaru i profesjonalnej obsługi salonu Koris.

bardzo szybka realizacja zamówienia, tylko 20 godzin i towar w domu.

Natychmiastowa dostawa zamówionego towaru bardzo dobrej jakości.
Salon godny polecenia.

Dostawa kolumn w jeden dzień od zapłaty. Polecam.

Bardzo szybko zrealizowana przesyłka, dodatkowo dodane od sklepu podkładki pod szpilki głośnikowe. Plecam

Polecam, dobre ceny, bezpieczne zakupy, doskonały kontakt.

Do zakupu wprawdzie nie doszło z powodu braku towaru, lecz nie mogę się czepiać, ponieważ błyskawicznie i bez zbednych ceregieli otrzymałam zwrot pieniędzy.

Zakupiony sprzęt zgodny z opisem i działa zgodnie z oczekiwaniami. Szybka realizacja i ogólnie udany zakup. Solidny sprzedawca.

Koris salon audio video

Koris salon audio video uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.07.2016 r.

Umultowska 39

61-614 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000278407
Krzysztof Sieńczak
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Koris salon audio video.