Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (3711) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4822)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

22 godziny temu

Brak informacji o łączeniu materiałów

Opóźniony czas dostawy beż informacji o tym. Brak informacji o łączeniu materiałów. Zasłony nie są jednolity ciągłym materiałem tylko połączonymi dwoma ze soba .w przypadku wzoru czyli tymi które zamówiłam wzory na łączeniach nie pokrywają się więc łączenie jest widoczne gołym okiem.Pełno wystających nitek .Materiał generalnie ok ale musowo do prasowania .Pomijam oczywiste że do przeprania.Zdarza się mu elektryzować.
4 godziny temu
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
Materiał słabej jakości, strasznie wygniecione, wiszące nitki. Na stronie była cena za jedną część firanki. To myli klientów
w trakcie sprawdzania
Wysyłacie mi maile z informacjami o zakupach , faktury i teraz prosicie o opinię pomimo wysłanego maila do państwa z informacją że nic u państwa nie kupowałam i jest to pomyłka w adresie mailowym. Pomiędzy imieniem i nazwiskiem jest kropkaw moim adresie a u kupującego tej kropki nie powinno być. Pomimo mojego sprostowania z uporem wysyłacie wiadomości pod moim adresem. To jest niepoważne.
Bardzo słabo oceniam .Zamówiłam komplet firana plus zasłony. Otrzymałam informację że zamówienie jest w przygotowaniu. Jakież było moje zaskoczenie kiedy otrzymałam informację że niestety moje zamówienie nie będzie zrealizowane z powodu braku mojego kompletu. Kiedy zamawiałam towar był dostępny.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości.
Koc bardzo cienki ... Gdyby nie koszt przesyłki zwrotnej to bym odesłała
22 godziny temu
w trakcie sprawdzania
Nie dostałam powiadomienia Sms o paczce w paczkomacie i paczka wróciła do nadawcy.
Kiepska jakość. Produkt może być za te pieniądze. Szału nie robi.
Brak dokładności nie doszyte miejsca które musiałam dać poprawić

Oczekiwania vs rzeczywistość

Super szybka wysyłka i tylko za to 2 gwiazdki. Myśle ze zdjęcia same za siebie mówią - oczekiwania vs rzeczywistość.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Koc który został zamówiony absolutnie nie ma nic wspólnego z tym co na stronie , kolor absolutnie nie jest ten sam i odbiega od zdjęcia na stronie .
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Reklamacja została pozytywnie rozpatrzona, a wszelkie koszty zwrócone. Oferta zostanie niezwłocznie poprawiona.
Poszewki nie miały żadnego opakowania, były tragicznie "pomięte", wyglądały jak wyciągnięte psu z gardła, koraliki odchodziły od poszewki
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu :)
Wykonanie firan bardzo niestaranne, , ścieg nie ma zakończenia, wiszą nitki . Nie polecam
8 lut 2024
Zasłony wykonane niestarannie, sa krzywe marszczą się
24 lut 2024
30 gru 2023
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem informacji kiedy będę miała zwrot kasy za zwrot towaru 400 zł zero jakiej kolwiek informacji, do d,wonic sie nie można
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i opóźnienie w rozpatrywaniu zwrotu. Staraliśmy się rozwiązać sprawę jak najszybciej. Cieszymy się, że finalnie zwrot środków dotarł.
Niestaranne wykończenie paneli. Krzywo przeszyte tunele na listwę obciążeniową. Ścieg na krawędziach paneli z woalu zbyt mocno ściągnięty przez co się marszczą.