Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4044) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5195)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Myślę , że nie ma co się zastanawiać tylko tu kupować

Myślę , że tu nic lepiej zrobić nie można . Moje zamówienie na ostatni gwizdek dostarczone nawet przed czasem .Wszystko pięknie zapakowane .Co do zamówienia firanki i zasłony … przepiękne .Bardzo ładnie uszyte i świetnie się prezentują .Kontakt ze sprzedającą -cudowny .Pani bardzo się postarała , aby wszystko było szybko spakowane i wysłane ,u takich ludzi to się chce kupować .Diekuje Anna
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)
23 mar 2024
Zazdrostka jest przepiękna i zdecydowanie takiego efektu w oknie się spodziewałam. Przed zamówieniem okno dokładnie zmierzyłam dzieli czemu efekt długości materiału w oknie był przewidziany. Prosta, biała, zwykła z koronką. Szkoda że nie ma dostępnych większych rozmiarów do okien. Chętnie bym zamówiła do dużych okien.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :)Dziękujemy za pozytywną ocenę i cenne spostrzeżenie, które weźmiemy pod uwagę :)

bardzo gorąco polecam,wspaniala firma

Był to mój kolejny zakup w tej firmie i za każdym razem jestem absolutnie zadowolona. Jakość towaru jest rewelacyjna,ceny bardzo przyzwoite ,uprzejmość i szybkość dostawy.Jestem bardzo zadowolona.Kupowalam zasłony a kolor który wybrałam był dokładnie taki jak sobie wymarzylam,dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
Jakos produktów naprawde dobra. Szybka realizacja zamowienia. Mały minus za info przy firankach w opisie przedmiotu informacja ze cena dotyczy 1szt. Zamówiłam wiec 2szt. I otrzymalam 2 komplety czyli 4 firanki. Proszę zmiencie opis 🙂
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Pomimo tego, że musiałam zwrócić ostatnio zamówiony towar, jesteście dobrą firmą, z dużym wyborem produktów, kolorystyki i wzorów. A problemowe sytuacje, jak mój zwrot, załatwiacie szybko, uczciwie i z poszanowaniem klienta.
Bardzo dziękujemy za miłe słowa <3

To czeko szukalam

Długo szukałam bo potrzebowałam przynajmniej podobne do zasłon które dostałam w prezencie.zamowilam,za dwa dni już miałam w domu i okazały się identyczne Przesyłka dobrze zapakowana. Towar zgodny z opisem na stronie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Profesjonalizm obsługi. Otrzymałam tel z informacją o braku wybranego koloru zamówienia. Wspólnie wybraliśmy inny kolor i paczka za dzień była dostarczona. Polecam ten sklep i sama również skorzystam nieraz.

Polecam ❤️

Polecam zakupy w tym sklepie. Duży wybór firanek i zasłon i nie tylko. Taniej niż gdziekolwiek. Produkty zgodne z opisem. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie i często tu wracam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jedyny minus to bardzo wolno działa państwa strona internetowa,a zakupy w państwa sklepie to czysta przyjemność wszystko zgodne z opisem a nawet ładniejsze niż na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dostawa błyskawiczna. Towar zgodny z zamówionym. Zasłony welwetowe i poszewki mają cudowny odcień granatu, dokładnie taki jak chciałam. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Zamówienie niestety do mnie nie dotarło ale to akurat wina kuriera. Za co więc 5 gwiazdek? Za bardzo szybki kontakt ze mną dostałam szybka pomóc ze strony sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Informacja na każdym etapie transakcji. Produkty starannie odszyte i bardzo ładne 😊 Polecam z czystym sumieniem!
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Błyskawiczna dostawa. Dwie firanki. Dzięki temu zakupowi wiosenna dekoracja okien jest teraz świeża i ciekawa.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Super cena, świetna jakość, rzetelna obsługa

Wszystko w jak najlepszym porządku. Mega firany, mega cena i rzetelna obsługa. Bardzo szybka wysyłka. Na pewno to nie jest mój ostatni zakup
Zawsze zamawiam tu firanki i zasłony jak chce zmienić wystrój dobra jakość i cena szybką realizacja.Dobry kontakt ze sprzedającym.pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Witam, dziękuję za super szybką przesyłkę. Zasłony są piękne, pełen profesjonalizm, kolor dokładnie taki jak na zdjęciu. Polecam serdecznie.

Szybko i sprawnie

Szybko , sprawnie z dobrą ceną i jakością i co najważniejsze podejście do klienta takie jakie bym sobie życzyła od innych sprzedających .
DO
Możliwość wyboru. Przyzwyczajenie. Lubię wracać do tych samych sklepów. Więcej firanek na przelotkach z batystu z delikatnym wzorem :)
1 kwi 2024
Szybka wysyłka. Obawiałam się jakości materiału przy zamówieniu online , ale jakość jest bardzo dobra. Jak najbardziej polecam obrus!
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Gorąco dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)
Firanki są bardzo dobrze wykończone.Dobrze się je prasuje,wyglądają znakomicie na oknach.Pelne uznania, nadają charakter domowi.Marta