Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4125) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5280)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Pani obsługująca maila jest miła i uczynna ale każde zamówienie jest problemem albo brudne albo zniszczone albo nie ten towar. Oczywiście chęć wymiany lub zwrotu jest po stronie sklepu, tylko co z tego skoro ja już mam dosyć loterii 3 na 3 problematyczne na przestrzeni roku. Nawet nie chcieliśmy wystawiać opinii, po prostu już nie będziemy robić zakupów w tym sklepie, no ale sklep sam przysłał prośbę o ocenę. Życzymy powodzenia i bardziej uważnych pakujących pracowników.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy z powodu zaistniałych sytuacji. Przyznajemy się do popełnionych błędów. Możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości.
Dostałam nadszarpnięta firankę :( i bez jednego sznureczka reszta okej
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.

50/50

Pościel jest okej, lecz prześcieradła są nie warte ceny i więcej ich nie kupię. Wszystkim innym odradzam kupna prześcieradeł
Jakość ręczników okropna
Towar wygnieciony.
24 mar 2024
24 mar 2024
Firanka doszła w całości natomiast kolor różni się od kolory w ofercie .
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :) Różnica kolorystyczna może wynikać z ustawienia parametrów wyświetlacza.
23 mar 2024
Jakość wykonania bardzo średnia. Towar różni się od tego co było przedstawione na zdjęciach, źle przeszyte, dużo wystających nitek
10 mar 2024
9 mar 2024
Ładna, ale cienka i ma kilka niedociągnięć
24 sty 2024
Koc bardzo cieniutki, nie spełnił oczekiwań, nie polecam
26 sty 2024
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta
18 sty 2024
Ogólnie jestem zadowolona z obsługi sklepu, jednak największym mankamentem jest niekompletność zamówień. Otrzymałam jedynie połowę zamówienia, co jest nieakceptowalne. Zdarzenia takie mogą się wydarzyć, ale problem się powtórzył, gdy poleciłam sklep znajomemu, który również otrzymał tylko połowę przesyłki. To niepokojące i wpływa negatywnie na moje zaufanie do sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i pomyłkę podczas pakowania. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie dosłaniem brakującej części zamówienia :)
1 sty 2024

Koc/narzuta

Koc bardzo cienki, zdjęcie pokazuje grubszy koc. Po rozpakowaniu był bardzo pognieciony.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Wszystko fajnie,gdyby nie duże opóźnienie z wysyłką.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
22 gru 2023
Firanka dotarła strasznie krzywa ,łańcuszki pozrywane jestem zawiedziona dodatkowy koszt by poprawiła krawcowa