Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4044) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5195)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

DO
Lubię do Was wracać. Niestety ostatnie firanki z wyprzedaży które kupiłam bardzo ciekawe i idealnie pasujące do mojego wystroju były bardzo niedokładnie zrobione, postrzępione końce lub źle podłożone, wykończenia bardzo brzydkie. Poprawiłam wszystko ręcznie bo zwrot byłby nieopłacalny. Mimo wszytko będę do Was zaglądać. Co możecie zrobić lepiej...sprawdzajcie wyrywkowo jakość sprzedawanych produktów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)

Myślę , że nie ma co się zastanawiać tylko tu kupować

Myślę , że tu nic lepiej zrobić nie można . Moje zamówienie na ostatni gwizdek dostarczone nawet przed czasem .Wszystko pięknie zapakowane .Co do zamówienia firanki i zasłony … przepiękne .Bardzo ładnie uszyte i świetnie się prezentują .Kontakt ze sprzedającą -cudowny .Pani bardzo się postarała , aby wszystko było szybko spakowane i wysłane ,u takich ludzi to się chce kupować .Diekuje Anna
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)
23 mar 2024
Zazdrostka jest przepiękna i zdecydowanie takiego efektu w oknie się spodziewałam. Przed zamówieniem okno dokładnie zmierzyłam dzieli czemu efekt długości materiału w oknie był przewidziany. Prosta, biała, zwykła z koronką. Szkoda że nie ma dostępnych większych rozmiarów do okien. Chętnie bym zamówiła do dużych okien.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :)Dziękujemy za pozytywną ocenę i cenne spostrzeżenie, które weźmiemy pod uwagę :)

bardzo gorąco polecam,wspaniala firma

Był to mój kolejny zakup w tej firmie i za każdym razem jestem absolutnie zadowolona. Jakość towaru jest rewelacyjna,ceny bardzo przyzwoite ,uprzejmość i szybkość dostawy.Jestem bardzo zadowolona.Kupowalam zasłony a kolor który wybrałam był dokładnie taki jak sobie wymarzylam,dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
1 kwi 2024
Dobra jakość, dobra cena, ale na środku niebieskiej zasłony dwie czerwone plamki 🤷‍♀️ niestety widoczne, ale szkoda mi czasu i zachodu na zwroty i wymiany stąd gwiazdka mniej. Bardzo ładne poszewki na poduszki, elegancka firanka i bardzo ładne sznury do firan.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Jakos produktów naprawde dobra. Szybka realizacja zamowienia. Mały minus za info przy firankach w opisie przedmiotu informacja ze cena dotyczy 1szt. Zamówiłam wiec 2szt. I otrzymalam 2 komplety czyli 4 firanki. Proszę zmiencie opis 🙂
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Pomimo tego, że musiałam zwrócić ostatnio zamówiony towar, jesteście dobrą firmą, z dużym wyborem produktów, kolorystyki i wzorów. A problemowe sytuacje, jak mój zwrot, załatwiacie szybko, uczciwie i z poszanowaniem klienta.
Bardzo dziękujemy za miłe słowa <3

To czeko szukalam

Długo szukałam bo potrzebowałam przynajmniej podobne do zasłon które dostałam w prezencie.zamowilam,za dwa dni już miałam w domu i okazały się identyczne Przesyłka dobrze zapakowana. Towar zgodny z opisem na stronie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Profesjonalizm obsługi. Otrzymałam tel z informacją o braku wybranego koloru zamówienia. Wspólnie wybraliśmy inny kolor i paczka za dzień była dostarczona. Polecam ten sklep i sama również skorzystam nieraz.

Polecam ❤️

Polecam zakupy w tym sklepie. Duży wybór firanek i zasłon i nie tylko. Taniej niż gdziekolwiek. Produkty zgodne z opisem. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie i często tu wracam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jedyny minus to bardzo wolno działa państwa strona internetowa,a zakupy w państwa sklepie to czysta przyjemność wszystko zgodne z opisem a nawet ładniejsze niż na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dostawa błyskawiczna. Towar zgodny z zamówionym. Zasłony welwetowe i poszewki mają cudowny odcień granatu, dokładnie taki jak chciałam. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Zamówienie niestety do mnie nie dotarło ale to akurat wina kuriera. Za co więc 5 gwiazdek? Za bardzo szybki kontakt ze mną dostałam szybka pomóc ze strony sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Informacja na każdym etapie transakcji. Produkty starannie odszyte i bardzo ładne 😊 Polecam z czystym sumieniem!
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Błyskawiczna dostawa. Dwie firanki. Dzięki temu zakupowi wiosenna dekoracja okien jest teraz świeża i ciekawa.
1 dzień temu

Super cena, świetna jakość, rzetelna obsługa

Wszystko w jak najlepszym porządku. Mega firany, mega cena i rzetelna obsługa. Bardzo szybka wysyłka. Na pewno to nie jest mój ostatni zakup
Zawsze zamawiam tu firanki i zasłony jak chce zmienić wystrój dobra jakość i cena szybką realizacja.Dobry kontakt ze sprzedającym.pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Witam, dziękuję za super szybką przesyłkę. Zasłony są piękne, pełen profesjonalizm, kolor dokładnie taki jak na zdjęciu. Polecam serdecznie.

Szybko i sprawnie

Szybko , sprawnie z dobrą ceną i jakością i co najważniejsze podejście do klienta takie jakie bym sobie życzyła od innych sprzedających .
DO
Możliwość wyboru. Przyzwyczajenie. Lubię wracać do tych samych sklepów. Więcej firanek na przelotkach z batystu z delikatnym wzorem :)