Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4044) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5195)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Dotyczy zakupionych białych zasłon z voalu.

Zakupione zasłony są bardzo dobrej jakości, dlatego ponownie dokupiłam kolejne. Dostawa super szybka. Pewnie będę stałą klientką.
23 mar 2024

Też ładne.

Zamawiałam inny wzór koca, ale okazał się niedostępny. Po uzgodnieniu nowego wzoru okazał się też ładny, choć to nie było to.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Piekne zasłony, kolor jeszcze ładniejszy w rzeczywistości niż na fotce, bardzo dobra cena, szybka realizacja zamowienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)
Pościel mega milutka. I piękna w rzeczywistości tak jak na zdjęciu. Nie spodziewałam się takiego efektu za taką cenę 😜
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Szybka wysyłka, atrakcyjne ceny. Z firanek wystają pojedyncze nitki ale po obcięciu nic nie wie pruje, piękne kolory.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :)
Sklep godny polecenia, obsługa klienta na najwyższym poziomie, firanikisuper, dzìękuję, wrocę jeszcze do tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jakość jest bardzo dobra,szybka realizacja zamówień.duzy wybór firan i zasłon.dlatego korzystam często z tej strony.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Polecam 🧡 Zasłonki bardzo ladne obszyte i elegancko się prezentuja.Szybka wysyłka.Napewno wrócę na kolejne zakupy 😊
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)

Bardzo szybka wysyłka i rewelacyjny kontakt z panią sprzedawczynią.

Bardzo szybka wysyłka . Obrusy piękne . Bardzo sympatyczna i przemiła osoba która przyjmowała moje zamówienie 🙂
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :) Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)

Każde zamówienie jest sprawnie realizowane, a towar jest dokładnie taki jak w opisie. Bardzo dobry gatunkowo
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo piękne firany zamawiałam 2 razy i napewno jeszcze wrócę do zamówienia innych wszysko zgodne z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
Jakość produktu jest bardzo wysoka.Firanki są bardzo dobrze wykończone i nadają przytulność domowi.Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Zasłony piękny kolor jakość wykonanie materiał cudne polecam z całego serducha .Bardzo szybka realizacja .
1 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Komplet firanki+zaslonki bardzo ładnie prezentuje się na oknie.
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
Wszystko ok. Zasłony ładne jak za tą kwotę. Pięknie się prezentują. Przesyłka expresowa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Ja nie mam uwag. Zamówienie szybko odebrałam, towar zgadzał się z opisem. Czego chcieć więcej:)
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
Firanki bardzo dobrze się prezentują używam w szklanym pokoju na tarasie wszyscy się oglądają 🤭
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dziękujemy :)
23 mar 2024
Firanki są przepiękne .Zaletą jest pas cyrkonii i falbanki.Polecam zakup tych firanek każdemu.🤩
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Zamówienie produkty super , spełniły moje oczekiwania , bardzo dobra i mila obsługa , polecam

Świetny produkt

Jestem bardzo zadowolona z firan. Szukałam takich od dłuższego czasu. Cena jest rewelacyjna.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dziękujemy :)