wnm-group.plOpinie

Certyfikowany sklep

wnm-group.pl- Logo - Opinie
wnm-group.pl- Logo - Opinie

wnm-group.pl - Meble i łóżka dla dzieci

WNM Group jest w pełni Polską Firmą specjalizującą się w łóżkach dziecięcych. Wszystkie nasze łóżeczka produkowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego. Drewno użyte do produkcji posiada odpowiednie certyfikaty FSC, a farby użyte do zabezpieczenia są wodnymi, ekologicznymi farbami w pełni bezpiecznymi dla dzieci. Wszystkie produkty w ofercie naszej firmy jesteśmy wstanie dostarczyć do większości krajów Unii Europejskiej oraz Ukrainy, współpracujemy z wieloma podmiotami zagranicznymi. W 2016 roku otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w Czechach, Z początkiem 2018 roku nasze produkty można zakupić również w Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Włoszech. Naszą misją jest oferować najwyższej jakości produkty dla dzieci z poszanowaniem interesów społecznych oraz ochrony środowiska.
WNM Group Sp. z o.o.
Traktorzystki 13/4
01-114 Warszawa
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000606055
Maciej Nowicki

Znak jakości dla sklepu wnm-group.pl

Trustmark
Status:
ważny od: 21.06.2017
data aktualizacji: 23.10.2020
Sklep wnm-group.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie wnm-group.pl można skorzystać gwarancja Trusted Shops: z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł . Dowiedz się więcej

Co oznacza znak jakości?