nowoczesnyprysznic.pl- Logo - Opinie

nowoczesnyprysznic.plOpinie

ważny od: 6.09.2018
Sklep nowoczesnyprysznic.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie nowoczesnyprysznic.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.09.2018

Opinie nt. sklepu nowoczesnyprysznic.pl

Opinie nt. sklepu nowoczesnyprysznic.pl

Wszystko zgodnie z opisem. Zestaw prysznicowy bardzo ładny, a funkcjonalność będę mógł dopiero ocenić po zamontowaniu i użyciu.
Produkt (odpływ liniowy) zgodny z opisem, bardzo dobrze wykonany, solidny. Cena jak najbardziej odpowiednia - jest to przedmiot, który ma nam służyć przez lata dlatego moim zdaniem nie warto szukać tanich zamienników. zamówienie złożyłem około godziny 10 rano, zaledwie 4 godziny później dostałem informacje o wysłaniu towaru. Małyproblem pojawił się przy montażu - wynikający z mojej niewiedzy odnośnie montażu, skontaktowałem się ze sprzedawcą, wszystko wyjaśnił, rozwiał wątpliwości. Widać, że znaja się na towarze, który sprzedają. Z czystym sumieniem moge polecić zakupy w tym sklepie!!! Pozdrawiam, Przemysław.
Zacznę od tego, że przy zamawianiu brodzika prysznicowego nie spodziewałem się tak szybkiej dostawy (mimo informacji na stronie). Pierwszy raz w historii moich zakupów internetowych musiałem kontaktować się ze sprzedawcą, aby opóźnił wysyłkę o kilka dni. Oczywiście nie było z tym żadnego problemu, pełen profesjonalizm i jednocześnie ludzkie podejście. Zdecydowałem się na złożenie kolejnego zamówienia - tym razem na ogrzewanie podłogowe. Wystawianie pozytywnych komentarzy to sama przyjemność ;) Pozdrawiam.
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z ogrzewania podłogowego . Zdecydowaliśmy się dzięki pozytywnym opiniom w internecie i nie żałujemy . Dodatkowo Pan z obsługi odpowiedział na wszystki e pytania i wytłumaczył dokładnie proces instalacji , dzięki czemu mogłem zająć się tym samodzielnie . Polecam .
Zdedydowałem się na odpływ liniowy z polecenia znajomego, który bardzo chwalił sobie transakcję w tym sklepie. Teraz i ja mogę polecić dalej. W pełni profesjonalne podejście do klienta - bez problemu można się dodzwonić, za to ogromny plus + szybka wysyłka. Dziękuję i pozdrawiam.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Mimo małego opóźnienia w dostawie sprzedawca uprzednio poinformował o takiej możliwości i odpowiedział na każde pytanie. Produkty dobrej jakości i co najważniejsze - łatwe w montażu. Z czystym sumieniem mogę polecić nowoczesnyprysznic.
Wszystko super, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Ogrzewanie podłogowe jest rewelacyjne, chyba każdy po zakupie zastanawia się 'dlaczego tak późno to zrobiłem?!'. Na pewno polecę znajomym!
Towar wysłany tego samego dnia, co prawda był problem z dostawą ale to z winy kuriera. Sprzedawca pomółg rozwiązać problem co jest rzadkością!! Za to 5 gwiazdek :-)
brodzik łattwy w montażu, w przystępnej cenie. duży plus za kontakt, byłem w szoku jak do mnie oddzwonili. widać, że zależy im na klientach, super
ZDECYDOWANIE POLECAM. Cała trasakcja przebiegła jak należy . Bardzo szybka dostawa , brodzik dobrze zapakowany i stały kontakt ze sprzedawcą !
Transakcja przebiegła wzorowo, z czystym sumieniem polecam. Ogrzewanie podłogowe działa bezproblemowo, łatwe w obsłudze przez termostat :-)
Rewelacja! Znają się na rzeczy, nie było pytania na które nie dostałem odpowedzi :-) co do samej rynny - jakość pierwszej klasy!
Dobra jakość, wzorowa obsługa, rynna dostępna od ręki, faktura w paczce, po prostu BEZPROBLEMOWO. Polecam.
Cała transakcja przebiegła dość pomyślnie , termostat bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Polecam, ok.
wszystko w porządku-produkt zgodny z opisem,czas wysyłki taki jak na stronie,miła obsługa.
SZYBKA WYSYŁKA, DOBRE ZABEZPIECZENIE PACZKI, STAŁY KONTAKT ZE SKLEPEM I SUPER JAKOŚĆ
ok, tylko czas wysyłki się trochę wydłużył o czym zostałam wcześniej poinformowana
Wszystko super, szybka wysyłka, stały kontakt ze sklepem, produkt dobrej jakości.
Produkt dotarł szybko i wcałości, żadnych problemów ze sklepem. Polecam!
Dobry sklep ze świetną obsługą. Tylko tyle i aż tyle...