ŚwieżyZapach.pl- Logo - Opinie

ŚwieżyZapach.pl

Brak opinii

Nieważny

Firma ŚwieżyZapach.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie ŚwieżyZapach.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Podstawowym założeniem, które przyjęliśmy od początku działalności, było nie tylko zbudowanie oferty najwyższej jakości produktów zapachowych, ale także obsługa Klienta na równie wysokim poziomie. Budujemy zespół, który pracuje w poszanowaniu wypracowanych standardów. Wierzymy, że uczciwą obsługą, należytą starannością i przyjaznym nastawieniem, zaskarbimy sobie serca naszych Klientów. Nie jesteśmy nieomylni, ale zawsze potrafimy przyznać się do błędu. Co więcej, kochamy produkty wśród których pracujemy - dają nam one tyle samo radości, co Wam! Przyświeca nam myśl, aby proponować Państwu takie artykuły, które przy swej funkcjonalności będą jednocześnie pomagały stworzyć w domu wyjątkowy nastrój. Zapraszamy do częstych odwiedzin naszego sklepu - w naszej ofercie stale pojawiają się nowe produkty, które zachwycają i inspirują, świetnie sprawdzają się w roli prezentów, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mieszkać pięknie! Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez otulenia się ciepłym, przyjemnym aromatem wydobywającym się z zapachowych świec lub wosków, to dobrze, że jesteś.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

INFORCAM Tomasz Gawrych
ul. Bukowska 124C/4
60-398 Poznań
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 301701149

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Tomasz Gawrych

Kategorie