klocki.edu.plOpinie

klocki.edu.pl- Logo - Opinie
klocki.edu.pl- Logo - Opinie

klocki.edu.pl - Wyjątkowe zabawki konstrukcyjne dla dzieci

Klocki to zabawki ponadczasowe. Pozwalają dzieciom tworzyć oraz odgrywać różne historie i wydarzenia przez co nasze pociechy stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Rozwijają zdolności matematyczne: liczenie , grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych dzieci klocki są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Pobudzają wyobraźnie przestrzenną, pomagającą poznawać zasady konstrukcii, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Zabawa klockami pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-manualną i umiejętności ruchowe. Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej – klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego tego wszystkiego klocki i zabawki konstrukcyjne stały się naszą pasją ...
Firma Handlowa "Ollineck" Tomasz Pałasz
MATEJKI 22
42-202 CZĘSTOCHOWA
CEIDG REGON:243248677
Tomasz Pałasz

Opinie nt. sklepu klocki.edu.pl

4.96/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu klocki.edu.pl

Klocki super Zamówione klocki bardzo szybko do nas dotarły co było miłym zaskoczeniem.to nie jest pierwszy zakup w tym sklepie i na pewno nie ostatni
Świetny kontakt ze sklepem - dobra komunikacja i szybko odpowiadają. Duży wybór ciekawych klocków. Szybka dostawa.
Dostawa bardzo szybka i sprawna, klocki Meli Basic to świetna zabawa dla dzieci. Gorąco polecam. Krzysztof.
Zakupy przebiegły absolutnie bezproblemowo, towar jest całkowicie zgodny z opisem, błyskawiczna przesyłka.
Szybka i profesjonalna obsługa. Klocki zapakowane w bardzo sympatyczny karton :-) Polecam!!!
Swietna obsluga klienta, szybka przesylka, wspaniala zabawka. Polecam serdecznie.
klocki piękne,dostawa bardzo szybka, obsługa w sklepie bardzo sympatyczna
Świetne klocki. Bawi się nimi 2-latek, 6-latek i 40-latek!
Szybka dostawa i bardzo dobra obsługa klienta polecam
Szybka dostawa i produkt zgodny z opisem.
Prosto i szybko, bez problemow
Bardzo szybka dostawa, polecam
Polecam zakupy w tym sklepie.
Szybko, sprawnie. Polecam
Super szybka dostawa.
Szczerze polecam
Wszystko ok.
Super klocki
W innych sklepach jest lepiej.