klocki.edu.plOpinie

klocki.edu.pl - Wyjątkowe zabawki konstrukcyjne dla dzieci

Klocki to zabawki ponadczasowe. Pozwalają dzieciom tworzyć oraz odgrywać różne historie i wydarzenia przez co nasze pociechy stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Rozwijają zdolności matematyczne: liczenie , grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych dzieci klocki są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Pobudzają wyobraźnie przestrzenną, pomagającą poznawać zasady konstrukcii, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Zabawa klockami pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-manualną i umiejętności ruchowe. Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej – klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego tego wszystkiego klocki i zabawki konstrukcyjne stały się naszą pasją ...
Firma Handlowa "Ollineck" Tomasz Pałasz
MATEJKI 22
42-202 CZĘSTOCHOWA
CEIDG REGON:243248677
Tomasz Pałasz

Opinie nt. sklepu klocki.edu.pl

4.97/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu klocki.edu.pl

Błyskawiczna dostawa. Klocki świetne, jesteśmy bardzo zadowoleni

Jestem zadowolona polecam!

Polecam serdeczniezakupy :) wszystko zgodnie z opisem, przesyłka ekspresowa

Wszystko super, bardzo szybka wysyłka, pudełko dobrze zabezpieczone na czas transportu. Ma to dla mnie znaczenie, bo klocki mają być prezentem urodzinowym, dobrze że opakowanie nie jest pogięte. Polecam!

To już kolejne zakupy w klocki.edu.pl. Do tej pory nie zawiedli mojego zaufania. Polecam.

Polecam gorąco !!

1 tydzień temu
Wszystko sprawnie i szybko , klocki dla synka rewelacja .

Solidna informacja o dokonaniu wysyłki, klocki super, bezpiecznie opakowane i sprawnie dostarczone przez kuriera. Polecam!

Ocena bardzo dobra

1 tydzień temu
Dziękuję za szybką dostawę. Klocki bardzo spodobały się dziecku.

Polecam zakupy w tym sklepie, profesjonalna obsługa, właściciel posiada ogrom wiedzy na temat każdego produktu.

Polecam!

3 tygodni(e) temu
Klocki super, wysyłka ekspresowa, miły i szybki kontakt

3 tygodni(e) temu
Towar zgodny z opisem, a wysyłka natychmiastowa. Polecam.

Super sprzedawca

SUPER obsługa, klocki dobrej jakosci

Zakupy udane ,dziecko zadowolone

klocki meli są bardzo dobrze wykonane, synowie się nimi chętnie bawią jedyny minus to są trochę małe i sztywne, przez co jak złoży się kostkę to dziecko ma ciężko ją rozebrać, jeśli chodzi o wysyłkę to szybka, towar był odpowiednio zapakowany

Dostawa błyskawiczna. Obdarowany sześciolatek zachwycony. Prezent urodzinowy okazał się spełnieniem marzeń.