klocki.edu.pl

Wyjątkowe zabawki konstrukcyjne dla dzieci

Opis
Klocki to zabawki ponadczasowe. Pozwalają dzieciom tworzyć oraz odgrywać różne historie i wydarzenia przez co nasze pociechy stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Rozwijają zdolności matematyczne: liczenie , grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych dzieci klocki są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Pobudzają wyobraźnie przestrzenną, pomagającą poznawać zasady konstrukcii, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Zabawa klockami pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-manualną i umiejętności ruchowe. Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej – klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego tego wszystkiego klocki i zabawki konstrukcyjne stały się naszą pasją ...
Firma Handlowa "Ollineck" Tomasz Pałasz

4.97 / 5.00

Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 2
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu klocki.edu.pl

Polecam :)

1 tydzień temu

1 tydzień temu

2 tygodni(e) temu
nie jestem jedynie zadowolona z opakowania prezentowego zdecydowanie za duża kwota ok.15 zł za niedokładne zapakowane prezentu

2 tygodni(e) temu

3 tygodni(e) temu
Klocki super mały jest zadowolony. Można super rzeczy stworzyć, dziecka wyobraźnia może przekroczyć wasze pojęcie. Mega fajna zabawa

Wszystko super

Wszystko ok, polecam

4 tygodni(e) temu
Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam zakupy w sklepie klocki.edu.pl Towar dobrze zapakowany i szybko dostarczony.

4 tygodni(e) temu

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.

Polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku

Mialem problem z oplata poprzez tpay. Po zmianie typu oplaty. Sprzedawca blyskawicznie dokonal komunikacje i wysylke. Dziekuje bardzo. Dziecko czeka Mikolaja :) A rodzice nie stresuja

Klocki bardzo fajne, pozwalają rozwijać wyobraźnię przestrzenną dzieci .Super zabawa.

Szybka wysyłka dobry kontakt ze sprzedającym

Super produkt