Certyfikat dla klocki.edu.pl

02.09.2016 r.
01.09.2018 r.

Opinie o klocki.edu.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 57 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Świetne klocki, polecam

Polecam.Ekspresowa dostawa , super towar.

Polecam. Doradzą, wytłumaczą, pokierują. Szybka dostawa i klocki jak w opisie. Super sprawa.

Bardzo polecam ten sklep. Fantastyczne produkty i błyskawiczna dostawa.

Mimo, iż w przesyłce zabrakło kilku klocków, to w ramach reklamacji otrzymałem następnego dnia braki z górką. Bardzo fajne klocki, zabawa nie tylko dla dzieci

polecam

wszystko jak najlepiej

zakup przebiegł bez komplikacji. Klocki super Dostawa i czas realizacji na 5+. Polecam

Super sprzedawca.

Towar wysłany błyskawicznie

Wszystko okey.

Bardzo dobre jakosciowo klocki..szybka dostawa..jestem zadowolona z zakupu

Perfect

szybka dostawa i super klocki, polecam

Dobry kontakt, szybka dostawa, polecam

Super klocki, kreatywne i rozwijajace. Solidnie wykonane. Warte swojej ceny.

zdecydowanie polecam zakup klockow morphun-sa świetne,a sklep oceniam na 5

Bezbłędnie.

gorąco polecam

Znakomity sklep, towar ciekawy i świetnej jakości.

polecam

dostawa w ekspresowym tempie,klocki-rewelacja dla przedszkolaka

Ekpresowa przesyłka. Dzieci z klocków zadowolone.Polecam.

Fantastyczna zabawa dla dużych i małych

Dobra cena i szybka realizacja.

Gorąco polecam. Szybko, towar zgodny z zamowieniem

Szczerze polecam ten sklep.

Bardzo szybka wysyłka.
Możliwość skorzystania z fachowej pomocy i rady jeszcze przed zakupem

Obsługa bezproblemowa szybka i sprawna. Jedyny minus to kurier , niestety pudełko od klocków zostało uszkodzone w trakcie transportu. Mimo to polecam.

BARDZO POLECAM

BARDZO POLECAM. SZYBKA DOSTAWA, WSPANIAŁY KONTAKT, POMOC W WYBORZE KLOCKÓW I PEŁNA INFORMACJA.

BARDZO POLECAM

Wszystko przebiegło sprawnie, superszybka dostawa

Ekspresowa wysyłka Klocki rewelacyjne. Super jakość zarówno klocków jak i pudełka. Polecam w 100 Ja jeszcze nie raz zrobię tu zakupy

Szybka obsługa. Towar rewelacyjny.

Szybka realizacja, dostawa w 1 dzień

szybko, sprawnie i bezproblemowo a dodatkowo w doskonałych cenach

klocki.edu.pl opinie klientów

klocki.edu.pl

Wyjątkowe zabawki konstrukcyjne dla dzieci

klocki.edu.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.09.2016 r.

Klocki to zabawki ponadczasowe. Pozwalają dzieciom tworzyć oraz odgrywać różne historie i wydarzenia przez co nasze pociechy stają się dociekliwymi odkrywcami. Zachęcają do rozwiązywania problemów a sam proces budowania rozwija ciekawość i samodzielność. Ukończenie budowli wpływa u dzieci na ich poczucie własnej wartości a wspólna zabawa z innymi pozwala zrozumieć normy i wartości kulturowe, rozwiązywać konflikty oraz szanować odmienny punkt widzenia. Klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Rozwijają zdolności matematyczne: liczenie , grupowanie czy układanie wzorów. Najmłodszym pomagają nauczyć się rozróżniania kolorów i kształtów a dla starszych dzieci klocki są doskonałym narzędziem rozwijającym kreatywne i logiczne myślenie. Pobudzają wyobraźnie przestrzenną, pomagającą poznawać zasady konstrukcii, uczą planowania i rozwijają zdolności motoryczne. Zabawa klockami pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-manualną i umiejętności ruchowe. Warto też pamiętać o rzeczy oczywistej – klocki to przede wszystkim dużo radości i świetnej zabawy - dlatego tego wszystkiego klocki i zabawki konstrukcyjne stały się naszą pasją ...

Zielona 8A

42-311 Żarki Letnisko
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243248677
Tomasz Pałasz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z klocki.edu.pl.