sortshop.pl- Logo - Opinie

sortshop.plOpinie

ważny od: 13 lis 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep sortshop.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sortshop.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 lis 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu sortshop.pl

Opinie nt. sklepu sortshop.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie. Wszystko przebiegło bez zakłóceń. Znakomity kontakt z właścicielem. Zakupiony damski żakiet bardzo dobrej jakości. Polecam.
23 sie 2022
21 cze 2022
20 mar 2022
Hmm od czego by tu zacząć? 😊Jestem bardzo zaskoczona super jakością materiału i wykonaniem sweterka ❤️ i oczywiście jestem oczarowana Panem sprzedającym 😊Panie Grzegorzu pierwszy raz odkąd robię zakupy przez Internet miałam okazję przekonać się że istnieją tak wspaniali sprzedawcy ❤️ Dziękuje bardzo napewno będę polecać i wracać do Pana sklepu 😊
25 maj 2022
Serdecznie polecam Sortshop! Piękne ubrania, wspaniałej jakości materiały oraz przemiła obsługa - co więcej Pan Grzegorz szybko odpowiada na pytania "świątek, piątek, czy niedziela" -, sprawna wysyłka i bezproblemowa wymiana - na pewno będę tutaj wracać! Jestem przezadowolona i pozdrawiam serdecznie!
30 lis 2021
Bardzo szybko wysłany zamówiony towar.
28 maj 2022
6 kwi 2022