sortshop.pl- Logo - Opinie

sortshop.plOpinie

ważny od: 13 lis 2019
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep sortshop.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sortshop.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 lis 2019
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu sortshop.pl

Opinie nt. sklepu sortshop.pl

14 gru 2022
Zamówienie zostało zrealizowane bez zwłoki. Sukienka w rzeczywistości prezentuje się jeszcze ładniej niż na zdjęciu, została uszyta z dbałością o detale, wysoka jakość materiału. Miły i profesjonalny kontakt ze sklepem. Polecam w 100%.
15 gru 2022
Mocno polecam. Sprzedawca bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Świetny kontakt. Profesjonalnie, szybko i kulturalnie!
5 gru 2022
Fajne rzeczy, dokładnie opisana rozmiarówka. Profesjonalna obsługa, szybka dostawa.
15 lis 2022
Świetne bluzy, szybka wysyłka.
5 paź 2022
Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie. Wszystko przebiegło bez zakłóceń. Znakomity kontakt z właścicielem. Zakupiony damski żakiet bardzo dobrej jakości. Polecam.
20 mar 2022
Hmm od czego by tu zacząć? 😊Jestem bardzo zaskoczona super jakością materiału i wykonaniem sweterka ❤️ i oczywiście jestem oczarowana Panem sprzedającym 😊Panie Grzegorzu pierwszy raz odkąd robię zakupy przez Internet miałam okazję przekonać się że istnieją tak wspaniali sprzedawcy ❤️ Dziękuje bardzo napewno będę polecać i wracać do Pana sklepu 😊
25 maj 2022
Serdecznie polecam Sortshop! Piękne ubrania, wspaniałej jakości materiały oraz przemiła obsługa - co więcej Pan Grzegorz szybko odpowiada na pytania "świątek, piątek, czy niedziela" -, sprawna wysyłka i bezproblemowa wymiana - na pewno będę tutaj wracać! Jestem przezadowolona i pozdrawiam serdecznie!
23 sie 2022
21 cze 2022