sortshop.plOpinie

CEIDG NIP: 8212449111, REGON: 142091610
Grzegorz Soćko

Opinie nt. sklepu sortshop.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu sortshop.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Mogę tylko polecić zakupy w tym sklepie. Kontakt rewelacyjny, szybka wysyłka i co rzadko sie zdarza kontakt po dostarczeniu przesylki przez kuriera w celu upewnienia się że wszystko jest ok. Pełen profesjonalizm
Pierwszy raz spotkałam się z takim zainteresowaniem klientem. Zamówienie zostało wysłane błyskawicznie, stały kontakt z bardzo miłym Właścicielem. Szal naprawdę śliczny. Szczerze polecam :)
Po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalną, miłą obsługą. Właściciel firmy Pana Grzegorz na każdym etapie zamówienia kontaktuje się z klientem, a zaistniałe problemy rozwiązuje natychmiastowo. Ponadto w momencie otrzymania zamówienia jest nadal "aktywny" upewniając się ,czy klient jest zadowolony z zakupu. Bardzo polecam SortShop.pl - zakupy w tym sklepie, to sama przyjemność i zero stresu.
Szybka wysyłka, bardzo miła obsługa. Zero problemów ze zwrotem, polecam! :)
W mojej opinii SortShop.pl to jeden z nielicznych sklepów internetowych, gdzie wszystko jest na plus: kontakt z właścicielem, błyskawiczna wysyłka, informowanie na bieżąco o każdym etapie realizacji zamówienia, jakość materiałów i wreszcie możliwość bezproblemowego zwrotu. Polecam gorąco
Idealna obsługa. Okazało się, że zamówiony towar będzie dostępny 2 dni później. Od razu zostałem poinformowany telefonicznie. Miłym zaskoczeniem był rabat na kolejny zakup. Ocena 11/10 👍
Profesjonalna przemila obsluga. Na biezaco informacje o zamowionym towarze. Natychmiastowy zwrot pieniedzy po odeslaniu zamowienia. Polecam.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą i szybka wysyłka.