Opinie o sleepeve.pl

4.80/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 67 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 12.01.2017 r..

Polecam Doskonały materac . Komfort , wygoda . Nieprzekonanych 100 dni przekona Dagmara

Super materac- mąż w końcu wstaje wyspany i bez bólu kręgosłupa, ja osobiście będąc w ciąży wysypiałam się bez żadnych dodatkowych poduszek, podpórek itp. Naszej 2-miesiecznej córeczce też najlepiej śpi się na tym materacu, więc pewnie za jakiś czas jej też zakupimy taki sam :-) Może cena jest niemała ale warto było zainwestować w komfort i dobry sen ;-) Polecamy

Miałem wątpliwości czy zamówić materac, którego nie można nigdzie zobaczyć i dotknąć przed zakupem ale 100 dni na bezpłatny zwrot mnie przekonało. Po zamówieniu materac dostarczono bardzo szybko - szybciej niż deklarowane 5 dni. Jest bardzo dobry. umiarkowanie twardy ale nie za twardy. Elastyczny. Śpi się bardzo dobrze. Dwie osoby o różnej wadze. Bardzo się nam podoba. Polecam.

Materac Eve zakupiliśmy 26 lipca,a 31 już był z nami Sam materac jest niebiański Śpi się na nim jak na chmurce. Jest ciężki i wysoki, spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Obsługa sklepu jest na najwyższym poziomie, w ciągu kilku minut odpowiadają na wiadomość :-) Szczegółowo opisałam wszystko na blogu: http://przestrzenkobiety.pl/2017/08/04/niebianski-materac-eve-sleep/ . Dziękuję Eve Sleep.

Polecam w 100.

naprawdę najlepsza obsługa klienta EVER a materac, no cóż dla mnie do tej pory najlepszy na jakim spałem zdecydowanie POLECAM

Dostawa nie w tym terminie, który był umówiony. W pudełku brak jakiegokolwiek opisu, nawet nie wiadomo, która strona materaca to góra. Zero paragonu czy innego dokumentu potwierdzającego zakup. Materac ok, bez rewelacji, ale też cena przystępna.

super

WOW polecam, jest super, na pewno nie oddam
mama nadzieję, że za rok będzie tak samo wygodny :)

Jeszcze się przyzwyczajam do jego twardości, ale ogólnie bardzo wygodny. Polecam.

Sleep Eve, to zupełnie nowe doświadczenie. Nie można go porównać z niczym innym. Już po kilku nocach zakochałam się bez pamięci. Mój 3

Trochę mylący jest czas dostawy deklarowany w mailu. Ja swój materac dostałam 5 dni wcześniej. Z racji rozmiarów i wagi przesyłki było to dla mnie mała komplikacją - ale tylko małą. Może warto w mailu pisać, że "zostanie dostarczony najpóźniej w dniu..."?

Materac mega

Towar spełnia oczekiwania w 100.
Ze względu na źle wybrany rozmiar/przeprowadzkę, oddaliśmy bez problemu, zwrot pieniążków od razu.
Z pewnością po przeprowadzce zamowimy większy i Was, dzięki

Bardzo dobry sklep, świetna niestandardowa obsługa.

Firma Eve Sleep reklamuje się jako producent najwygodniejszych materacy na świecie. Może i nie przetestowałam wszystkich ale śmiem twierdzić, że najprawdopodobniej mają rację

Druga moja opinia dotyczy poduszek tej marki- nie wiem jak to możliwe ale mój narzeczony na tych poduszkach chrapie 2 razy mniej;)

Kolejna inwestycja w produkty Eve Sleep, która zwraca się w 100

Wszystkich przyszłych użytkowników przestrzegam przed jednym- człowiek szybko się do dobrego przyzwyczaja i teraz, jak śpię gdziekolwiek poza domem to jest mi niewygodnie i ciężko się wyspać.
Ta inwestycja zwraca się w 100

Jedyne z czym mają problem to informacje co się dzieje z zamówieniem. Mimo ciszy z ich strony wszystko super.

Błyskawiczna transakcja i dostawa. Kurier skontaktował się ze mną i umówił na konkretną godzinę. Towar jak w opisie. Jestem w trakcie "zapoznawania "się z materacem.

Dostawa znakomita - szybka, bezproblemowa, ponadstandardowa. Pierwsze kontakty z firmą obiecujące. Towar będzie oceniony w dłuższej perspektywie.

Materac jest świetny, polecam zakup. Niestety firma kurierska pozostawiła duży niesmak w kwestii obsługi klienta.

co prawda towar oddałem ale obsługa super.

Szybka dostawa, po 3 dniach towar był u mnie w domu. Sam materac rewelacja, w końcu razem z żoną zaczęliśmy wstawać bez żadnych bólów pleców itp. Polecam wszystkim.

Zamówienie spełnia oczekiwania dostawa została zrealizowana szybciej niż planowano ogólnie polecam

Świetny materac

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.Wstawanie rano jest przyjemnością, polecam gorąco.

Spodziewalam sie barsziej spektakularnego polepszenia jakosci snu na poduszce. Nie jest az tak wygodna jak myslalam. Zastanawiam sie nad zwrotem ale daje sobie jeszcze troche czasu na testy. Pozdrawiam

Trudno mi wystawić jakąś ocenę ponieważ transakcja się nie udała. Niestety w trakcie zamówienia nie widać, że towar jest zamawiany za granicą. Do tego w UK. Sprawia to problem z otrzymaniem faktury VAT. W prawdzie dziewczyny z hotline chciały pomóc ale jakoś to nie wyszło. Nie wiem, może byłem jednym z pierwszych klientów i dlatego się to nie powiodło. Pieniądze otrzymałem spowrotem.
Niedostateczny

Bardzo dobre materace w przystępnej cenie. Jedyny mankament dotyczący z zbytniej twardości materaca Eve rozwiązałem zastosowaniem nakładki z piany termicznej.

Skonczyły się problemy z bólem pleców.

zamówienie materaca bezproblemowe, podobnie jak dostawa.Komfort spania bardzo nam się poprawił, materac narazie spełnia nasze oczekiwania.Joanna.

Obsługa fantastyczna, pani przemiła, szybko towar na miejscu. Niestety dla nas materac okazał się za miękki więc po tygodniu go zwróciliśmy (bez problemu zwrot, pieniądze oddane na konto)
Polecam wypróbowanie materaca, może komuś na prawdę przypasuje

Świetna obsługa klienta.

Kupiłam poduszkę i materac. Poduszka jest trochę twarda (śpię na boku). Materac jeszcze w pudle, więc oceniam tylko poduszkę.

Materac super dostawa Ok. W wyniku złożenia materaca trochę naderwała sie poszewka ale nie bede z byle pierdoly reklamował. Śpi sie Ok .

sleepeve.pl odpowiada: 23.04.2017 r.
Cieszymy się, że eve przypadł do gustu. W temacie ochraniacza prosimy o kontakt na witaj@sleepeve.pl. Wymienimy wadliwy pokrowiec. Pozdrawiamy

Super. Gorąco polecam

Materac bardzo wygodny. Super

Wszystko OK

Materac jest definitywnie jednym z tych, do których trzeba się przyzwyczaić. Nie ma tego efektu, jaki mają materace np termpur, w które człowiek "wpada" otulony super elastyczną pianką. Plusem jednak jest to, że rano nic nie boli, wstaję wypoczęty. Śpimy na tym materacem wraz z żoną i dzieckiem między nami - materac na tyle tłumi ruchy, że nie nie czuć przemieszczania się innych w nocy. Polecam :)

sleepeve.pl opinie klientów

Wielka Brytania
Rejestr handlowy
Companies House 09261636
Joe Moore, Lawrence Barclays
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sleepeve.pl.