Opinie o sleepeve.pl

4.79/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 123 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 12.01.2017 r..

Materac jest bardzo fajny i świetnie wykonany, niestety spodziewałam się, że będę się na nim lepiej wysypiać. Obsługa klientów - super, zawsze szybka odpowiedź i pomoc.

Dostawa i obsługa - bardzo dobre. Sam materac - mam mieszane uczucia. Jak dla mnie jest odrobinę za twardy, za mało sprężysty. Nie ma efektu pianki pamięciowej, nie za bardzo dopasowuje się do ciała i szczerze mówiąc nie śpię na nim chyba najlepiej. Może częściowo dlatego że śpię najczęściej na boku i w tej pozycji materac jest za mało podatny.

Niewiarygodnie dobra obsługa :) Zamówiliśmy materac 160x210, po zamówieniu okazało sięjednak że nie taki nie jest dostępny w Polsce, ani nie są w stanie wykonać tego rozmiaru na zamówienie. Ale specjalnie dla nas sprowadzili taki materac z Holandii, a jako rekompensata za nieporozumienie dostaliśmy poduszkę gratis :)

Cudowny materac, doskonała jakość wykończenia, idealnie wyważona twardość dla 90 użytkowników. Pomysłowo i funkcjonalnie zapakowany. Fajnie, że jest wysoki.

Dostawa była umówiona na jeden dzień z trzeba produktami. Otrzymałam trzy osobne dostawy i żadna w terminie wskazanym w mailu :( Cudem byłam w domu ale mogło mnie tam nie być.

Materac dobrze wykonany, śpi się na nim wyśmienicie. W razie jakichkolwiek problemów kontakt z obsługą klientów jest znakomity i przede wszystkim natychmiastowy. Bardzo polecam sleepeve

Poduszkę kupiłem na testy. Spełniła oczekiwania. W międzyczasie rozmawiałem z konsultantką, rozmowa rzeczowa, konkretna utrzymana w lekkim tonie. Bardzo w moim stylu. Przymierzam się do materaca i drugiej poduszki, zobaczymy jak będzie.

Materac godny polecenia . Z żoną jesteśmy zachwyceni. Poziom snu (i nie tylko) podniósł się na wyższy poziom.

Mata na materac fantastyczna. Wreszcie przestały mnie boleć plecy. Poduszka trochę za twardą i za długą - nie pasuje do typowych poszewek. Problemy z dokonaniem płatności kartą za pośrednictwem strony internetowej firmy.

bardzo dobry materac, wystarczająco twardy a zarazem elastyczny, bardzo dobra cena w porównaniu do jakości. szybka dostawa. Dobra strategia 100 dni na próbę z możliwością bezpłatnego zwrotu. Polecam

Wszystko szybko i sprawnie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Good sleeping

Jestem bardzo zadowolona z materaca, który kupiłam, natomiast informacja o sposobie dostawy spowodowała u mnie stress. Mieszkam w wieżowcu, na wysokim piętrze a informacja mówiła, że kurier nie zadzwoni na podany numer telefonu i że dostarczy tylko do drzwi budynku, Skończyło się jednak tym, że kurier zadzwonił, umówił się ze mną na konkretną godzinę i dostarczył mi materac do samego mieszkania

Szybko i bez problemów. Dobra jakość produktów.

They are great. Mattress is amazing and any issues are solved fast. Definitely will shop again

Materac naprawdę wygodny. Warto zainwestować. Polecam

Wszystko dograne. Genialna obsluga. Indywidualna , dopasowana do potrzeb klienta.

Polecam i sklep i materace. Rewelacyjnie sie wysypiamy

Rewelacja, bardzo wygodny materac. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

nareszcie budze się bez bolących pleców uff

Bardzo polecam , wszystko ok.

Wszystko Ok

oj ta dostawa

Fantastyczny materac . Zupełnie inny komfort snu.

Nigdy nie spotkałem lepszej obsługi klienta w internecie. Premium sklep

Kontakt i dostawa znakomite. Bardziej wnikliwa ocena towaru wymaga czasu-materac. Do chwili obecnej ocena dobra. Serwis do oceny w przyszłości.

Wszystko w najlepszym porzadku

Rewelacyjnie się śpi.

Materac świetnej jakości.spanie teraz to przyjemność.Idealna twardość dla mojego kręgosłupa z dyskopatią.

Bardzo dobry materac, wszystko tak jak napisane... Polecam

Polecam, bardzo dobry jakościowo materac

Doskonały zakup - wszystko na 5. Polecam materac dla każdego.

Materac od sleepeve to marzenie każdego kręgosłupa. Jest idealny, doskonale sprawdza się bez stelaża. Absolutnie wszystko idealnie - dostawa, kontakt i materac. Polecam serdecznie,.

Wszystko na najwyższym poziomie

Super materac Mógłby być trochę tańszy

Kupiłam materac i poduszki. Zamówienie przyszło w dwóch paczkach. Pierwsze były poduszki, po 3, czy 4 dniach. Zakochaliśmy się w nich od pierwszej nocy. Mega. Szyja zupełnie przestała boleć. Materac odebraliśmy po ponad tygodniu. Według mnie długo. Do materaca zdecydowanie trzeba się przyzwyczaić. Dla nas pierwsze kilka nocy były tragiczne. Bolało wszystko. Teraz (minął miesiąc) jest bomba

Materac jest super. Użytkuję ponad 5 miesięcy i wreszcie jestem wyspana. Minęły wszystkie bóle pleców zarówno dla mnie jak i dla męża. Wysyłka towaru błyskawiczna.

Polecam. Towar bardzo dobrej jakości. Błyskawiczna dostawa

Wielka Brytania
Rejestr handlowy
Companies House 09261636
Jan Bagniewski, Lawrence Barclays
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sleepeve.pl.