suzana.plOpinie

: 4 228Bardzo dobryCertyfikowany sklep

suzana.pl- Logo - Opinie
suzana.pl- Logo - Opinie

suzana.pl - Obuwie damskie, męskie, dziecięce

Suzana.pl wita! Nasz sklep internetowy z obuwiem dysponuje najmodniejszymi fasonami obuwia dla wszystkich pokoleń. W sprzedaży posiadamy: buty damskie, buty męskie, buty dla dzieci. Dla najmłodszych posiadamy kolorowe z bajkowymi motywami buty na wiosnę, buty na lato. W naszej ofercie nie brakuje również obuwia dla nastolatków. Każda młoda kobietka znajdzie dla siebie modne trampki, szpilki, botki, czy w sezonie zimowym kozaki. Młodzi mężczyźni zaopatrzą się w markowe obuwie American lub zakupią obuwie sportowe. Szeroki asortyment butów pozwoli każdemu, nawet największemu kolekcjonerowi obuwia, nabyć u nas obuwie, które posłuży mu na długie lata. Warto zaopatrzyć się w solidne buty, w solidnym sklepie Suzana.pl.
SUZANA.PL Kamil Woźnica
Stanisława Wigury 24
05-300 Mińsk Mazowiecki
CEIDG REGON:146340607
Janusz Woźnica

Opinie nt. sklepu suzana.pl

4.90/5.00

< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu suzana.pl

Wszystko SUPER
Ocena ogólna -0 , pretensja nie bezpośrednio do sklepu, tylko do firmy kurierskiej. Nie odebrałem towaru , gdyż kurier bez żadnego kontaktu , zadysponował odbior towaru z magazynu. Państwa współpraca z DPD zniechęca klientów do zakupów.
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Polecam
Dziękuję bardzo. Wszystko fajnie
Jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim
Polecam, bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem
Bardzo ciepłe, lekkie oraz wygodne buty. Rozmiar wg opisu. Bardzo szybka wysyłka drugiego dnia od zamówienia buty już były.
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam.
Towar zgodny z opisem - bardzo ładne śniegowce i cieplutkie . Dostawa błyskawiczna. Polecam
Buty bardzo ciepłe super się noszą polecam
wszystko idealnie tylko w przypadku zwrotu trzeba zapłacić
Szybko ,konktetnie i na temat!
bardzo szybka dostawa buty bardzo dobre jestem bardzo bardzo zadowolona polecam
Polecam. Wszystko zgodne z zamówieniem.
Polecam fenomenalne buty mam problem z szeroką łydka a te buty przerosły moje najśmielsze oczekiwania :-) wszystko pasuje idealnie zakupie jeszcze jedną parę
Wszystko w jak najlepszym porządku, towar zgodny z opisem ekspresowa dostawa polecam wszystkim!!!
super
Z serwisu nie korzystałam. Poprzedni zakup śniegowców trzy lata temu tak samo bardzo dobry. Buty przetrzymały konieczność wejścia zimą do stawu, a noga pozostała sucha.
SUPER SKLEP
towar dobry, dostawa szybka. Polecam sklep. Grażyna