Certyfikat dla konsimo.pl/

31.01.2017 r.
30.01.2018 r.

Opinie o konsimo.pl/

4.70/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 443 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Towar spełnił oczekiwania. Dostawa również - poszło bardzo szybko i sprawnie

Towar zgodny z opisem. Sprawna, szybka dostawa.

Dostawa zwykły kurier. Musiałem wnosić paczki(w ofercie był transport z wniesieniem).Paczki dobrze zabezpieczone tylko po bokach.Od góry i spodu drobne uszkodzenia.Okucia i płyty słabej jakości.Śruby się urywały. Płyty kruszą się. Za mała ilość gwoździ,żeby przybić tylne ściany. Instrukcje mają stare rewizje.Przydało by się je odświeżyć.
Mierny

konsimo.pl/ odpowiada: 23.11.2017 r.
Realizując zakup akceptuje Pan regulamin, w którym opisujemy szczegółowo sposób realizacji usługi wniesienia. Podwyższony standard, solidne włoskie prowadnice, płyta o zwiększonej odporności oraz grubości (18mm) i najczystsza biel dostępna na rynku to wyznaczniki kolekcji Frisk. Chętnie odniesiemy się do słabej jakości naszych mebli lecz nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia reklamacyjnego.

Bardzo dobra profesjonalna obsługa klienta. Niestety musiałam reklamować jedno krzesło z powodu usterki technicznej, jednak po 3 dniach od złożenia reklamacji nowe zostało dostarczone. Stąd mogę polecić serdecznie, bo reklamacja może się wszędzie zdarzyć, ale ważne, żeby była satysfakcjonująco załatwiona.

konsimo.pl/ odpowiada: 22.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię i wskazówki, które pomogą nam w poprawie jakości naszych usług. Cały czas staramy się, by jakość Naszej dostawy była jeszcze sprawniejsza. Mamy nadzieję, że towar się Pani podobał i sprostał Pani oczekiwaniom. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Szybko i sprawnie

konsimo.pl/ odpowiada: 22.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Meble poobijane, kurier jak zwykle informuje o tym ze przyjedzie 3h przed.Zmiana na za dwa dni oczywiście pomylona i przyjechał następnego dnia. Drugi zakup, znowuwtopa z dostarczeniem towaru w jakiś przystępnych godzinach. Do tego tym razem polki poobijane. nie chce mi się zwracać czy reklamować bo koleżanka próbowała reklamować to dopiero jak zaczęła na fb pisać komentarze to odp

konsimo.pl/ odpowiada: 21.11.2017 r.
Dziękujemy za złożenie opinii dot Naszych usług i produktów. Produkt, który Pani zamówiła został dostarczony już po 3 dniach. Każdy klient ma możliwość sprawdzenia paczki przy dostawie. Jest to sytuacja, którą Pani jako klient może oczywiście reklamować u Nas - niestety żadnej takiej informacji od Pani nie dostaliśmy. Mamy nadzieję, że mimo wszystko jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy

super

Supeeer Polecam
Towar bardzo dobrze zabezpieczony, szybka dostawa

konsimo.pl/ odpowiada: 21.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z Naszych usług :) Zapraszamy do dalszych zakupów :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Zakupiłam sofę i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Bardzo szybka dostawa - a produkt jest sliczny i calkiem latwy do zlozenia, jestem bardzo zadowolona

konsimo.pl/ odpowiada: 21.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z Naszych usług :) Zapraszamy do dalszych zakupów :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Polecam tą firmę

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Lampka spełnia moje oczekiwania. Ładne żywe kolory.

Szybka dostawa

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Towar taki jak w ogloszeniu. Bardzo szybka dostawa.

transakcja bez zarzutu

zadowolona

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Witam.Towar zgodny z opisem,dostawca bardzo uprzejmy.Jestem zadowolona z zakupów na konsimo.pl.

polecam

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Wszystko w jak najlepszym porządku.

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Szybka i bez problemowa dostawa. Jedynie problem to wniesienie fotela :(, którego nikt nie oferuje w cenie. Ogólnie całe zakupy na plus.

konsimo.pl/ odpowiada: 17.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie opinii o naszym sklepie i usługach. Dziękujemy za uwagę dotyczącą informowania o usłudze wniesienia. Pomoże nam ona ulepszyć jakość naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Towar dotarł dzień później, bez uprzedzenia telefonicznego.

konsimo.pl/ odpowiada: 17.11.2017 r.
Dziękujęmy za wyrażenie swojego zdania i opinii. W rzadkich wypadkach opóźnienia wysyłki towarów informujemy klientów mailowo lub telefonicznie o statusie wysyłki. Dziękujemy za uwagi i pracujemy nad najwyższą jakością naszych usług. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Polecam zakupy w konsimo. Sprawna obsługa, szybka dostawa.

jest ok.

Wszystko ok.

Wszystko OK.
Tylko koszty dostawy zbyt wysokie.

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Wszystko bez zarzutu, polecam..

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Bardzo szybka dostawa i towar wart swojej ceny.:)

Pozytywna

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

super towar w odpowiedniej cenie.

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Szybkie bezproblemowe zamówienie orazszybka dostawa

konsimo.pl/ odpowiada: 16.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Jestem zaskoczona że tak tanio można kupić taką ładną kanapę :)

Ładnie, pięknie,bardzo ślicznie

konsimo.pl/ odpowiada: 16.11.2017 r.

Towar "dostępny od ręki" na stronie konsimo wcale taki nie jest, a przynajmniej w przypadku zakupu mebli. Zamówiłam komodę i szafkę rtv, przez "szybki" przelew, co miało przyspieszyć realizację zamówienia. Towar zamówiony 19.09, ostatecznie otrzymałam 19.10 (będąc cały czas w kontakcie z infolinią konsimo). Obiecano mi przez telefon jakiś upominek za zaistniałą zwłokę, którego też nie otrzymałam.
Mierny

Towar dobry. Pobrana kasa za dostawę dwuch fotele 200 zł , dowóz do bramy. Kiepska obsługa dostawy Nie polecam.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 16.11.2017 r.
Dziękujemy za wyrażenie Swojej opinii na temat Naszej usługi i jakości towaru :) Cena wysyłki za meble są takie ponieważ bierzemy pod uwagę zabezpieczenie mebli, wymiary oraz wagę tak aby podróż dedykowanym transportem przebiegła bezproblemowo. Pozdrawiamy Serdecznie, Zespół Konsimo :)

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Świetna jakość i błyskawiczna dostawa.

konsimo.pl/ odpowiada: 09.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z Naszych usług :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Szybka dostawa, sprawna obsługa klienta.

konsimo.pl/ odpowiada: 09.11.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii o jakości naszego towaru i usług. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom :) Zapraszamy do dalszych zakupów :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo Opublikowany

Wszystko ok. Bardzo polecam

Wszystko ok :)

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

sparwnie,szybko i na temat :)

konsimo.pl/

SOFY, FOTELE, MEBLE i stylowe produkty dekoracyjne

konsimo.pl/ uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 31.01.2017 r.

marka KONSIMO. to wyjątkowe, oryginalne i stylowe meble, sofy, fotele oraz produkty dekoracyjne. Specjalnie zaprojektowane produkty w różnych stylach jak np.: Scandinavian, Elegant, Modern i inne. KONSIMO. oferuje lampy, pościele, dywany, zastawy stołowe oraz wiele innych produktów wyposażenia wnętrz. Produkty zawsze dostępne od ręki i wysyłane specjalistycznym przewożnikiem. Zapraszamy

Marcelińska 90

Marcelińska 90
60-324 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS: 0000539891
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z konsimo.pl/.