Certyfikat dla konsimo.pl/

31.01.2017 r.
30.01.2018 r.

Opinie o konsimo.pl/

4.70/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 349 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Firma rewelacja, pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem. Polecam:)

konsimo.pl/ odpowiada: 26.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii o jakości naszego towaru i usług. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom :) Zapraszamy do dalszych zakupów :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo Opublikowany

towar delikatnie uszkodzony zarysowana podstawa lampy ale nie na tyla aby rzucała się w oczy

konsimo.pl/ odpowiada: 25.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię o jakości Naszych towarów i usług. Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych towarów spełniała oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy nad poprawą aby takie rzeczy się nie pojawiały. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Zamówienie zrealizowane bez problemów

konsimo.pl/ odpowiada: 25.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Dostawa prawie 3 tygodnie, towar spoko, ale kontakt mailowy czy telefoniczny praktycznie nic nie usprawnił
Mierny

konsimo.pl/ odpowiada: 13.09.2017 r.
Dziękujęmy za wyrażenie swojego zdania i opinii. W rzadkich wypadkach opóźnienia wysyłki towarów informujemy klientów mailowo lub telefonicznie o statusie wysyłki. Dziękujemy za uwagi i pracujemy nad najwyższą jakością naszych usług. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Towar został dostarczony w późniejszym niż wskazano terminie. Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Jakość produktu również.

konsimo.pl/ odpowiada: 13.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię i wskazówki, które pomogą nam w poprawie jakości naszych usług. Cały czas staramy się, by jakość Naszej dostawy była jeszcze sprawniejsza. Mamy nadzieję, że towar się Pani podobał i sprostał Pani oczekiwaniom. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

W 6 DNIU ROBOCZYM OTRZYMAŁEM TAKĄ WIADOMOŚĆ "(...)nasze zapasy magazynowe zostały całkowicie wyczerpane. Nowa dostawa jest już w drodze do naszego magazynu Bardzo przepraszamy za opóźnienie czasu realizacji zamówienia Nadanie Państwa wysyłki planujemy od początku przyszłego tygodnia". JAKIM CUDEM CHCIELI PAŃSTWO ZREALIZOWAĆ ZAMÓWIENIE W 7 DNI ROBOCZYCH???

konsimo.pl/ odpowiada: 13.09.2017 r.
Sz.P. w rzadkich wypadkach opóźnienia wysyłki towarów informujemy klientów mailowo lub telefonicznie o statusie wysyłki. Dziękujemy za uwagi i pracujemy nad najwyższą jakością naszych usług. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Zamówienie złożyłem 21.08 wieczorem i od razu poszedł przelew. Dziś mamy 30.08 a ja nie mam żadnej konkretnej informacji o dostawie towaru poza e-mailem ze śledzeniem przesyłki w DPD, a tam informacja że na dzień 24.08 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana. Dodzwonić się nie mogę, na e-maile nikt nie odpowiada. C.D. Po interwencji towar dotarł - szyby potłuczone :).
Mierny

konsimo.pl/ odpowiada: 08.09.2017 r.
Sz.P. zamówienie złożone dnia 21.08. godz.21.38, płatność zaksięgowana na naszym koncie dnia 23.08. po południu. Towar dostarczony dnia 1.09. czyli 7. dnia roboczego. Wszystko zgodnie z regulaminem Reklamacja uszkodzonej witryny przez kuriera została przyjęta i rozpatrzona pozytywnie w ciągu 3 dni Pana wystawiona ocena mierna jest co najmniej zbyt krytyczna jeżeli nie niesprawiedliwa. Pzdr

Godny polecenia

konsimo.pl/ odpowiada: 06.09.2017 r.

Polecam.

Produkt super

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Informowano nie o terminie dostawy, kurier był na czas. Towar nie uszkodzony, b.dobrej jakości, nie było problemu ze złożeniem krzeseł. No i upominek od serwisu dla klientów bardzo miły.

Bardzo miła obsługa telefoniczna

bardzo profesjonalna obsługa

konsimo.pl/ odpowiada: 01.09.2017 r.

Sofy są pięknie wykonane, wygodne, wszelkie informacje o przekazaniu towaru odbywały się na bieżąco,kurier miły i pomocny.Zachecam do zakupów

Ok.

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zamówienia i dostawy. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami.

konsimo.pl/ odpowiada: 01.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię. Cały czas staramy się, by jakość naszej dostawy była jeszcze sprawniejsza. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Wszystko super polecam

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Czas dostawy był trochę zbyt długi. Fotel bardzo wygodny.

konsimo.pl/ odpowiada: 01.09.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię i wskazówki, które pomogą nam w poprawie jakości naszych usług. Cały czas staramy się, by jakość naszej dostawy była jeszcze sprawniejsza. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

DpD problem

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.

Towar zamówiony przez internet. Na stronie Konsimo widnieje informacja "Towar dostępny od ręki", a w rzeczywistości w ogóle nie maja go na stanach magazynowych i nie informują o tym klienta. Trzeba samemu wydzwaniać i dowiadywać się co z towarem. Kontakt z magazynem negatywny. Po 3 tygodniach zerowego kontaktu wysłałam maila do Konsimo z rezygnacją zamówienia. Ma nastąpić zwrot kosztów...kiedy?

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.
Dziękujemy za złożenie opinii o naszym sklepie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy,iż dokładamy wszelkich starań,aby takie sytuacje się nie zdarzały.Nasz dział obsługi klienta na bieżąco odpowiada na wiadomości e-mail - jeżeli nadal brak odpowiedzi proszę o kontakt pod adres konsimo@konsimo.pl - możliwe, że wystąpił problem ze strony technicznej. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Kanapa ok. Sposob spakowania kiepski. Wszystko w jednej paczce, bardzo ciężkie.problem z wniesieniem na trzecie piętro.

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.
Witamy, dziękujemy za opinię i wskazówki, które pomogą nam w poprawie jakości naszych usług. Cały czas staramy się, by jakość naszej dostawy była jeszcze sprawniejsza. Mamy nadzieję, że towar się Pani podobał i sprostał Pani oczekiwaniom. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Konsimo

Towar dostarczono bardzo szybko. Profesjonalna obsługa. Polecam

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.

Pełny profesjonalizm i doskonała obsługa z nastawieniem na zadowolenie klienta i minimalną ilość formalności.
Towar zgodny z opisem, solidnie wykonany, bez skaz.
Dostawa terminowa i obsługa firmy transportowej uprzejma i pomocna.

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem zamieszczonym w sklepie internetowym.

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.

Towar w 100 zgodny z opisem. Jednak niestety wysyłka zajęła dłużej niż deklarowano - podobno kurier nie podstawił samochodu. Ponadto mimo trzykrotnej próby uzyskania numeru listu przewozowego, nikt nie odpowiadał na maile. Kontakt z klientem żenujący.
Dostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 28.08.2017 r.

Towar otrzymałam po dwóch tygodniach, kurier wcześniej dzwonił, aby ustalić godzinę dostawy, przesyłka dobrze zapakowana , kolor różni się od na zdjęciu miał być beżowy jasny , a wygląda bardziej na jasny popiel.

konsimo.pl/ odpowiada: 23.08.2017 r.
Sz.P. dziękujemy za wyrażoną opinię. Wszystkie nasze produkty przedstawione w ofercie są realnymi zdjęciami (nie wizualizacjami). Pomimo tego kolor na monitorze, może różnić się od rzeczywistego, zwłaszcza przy nieskalibrowanym monitorze. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych aby uniknąć tego problemu. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Szybko, bez problemu

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Zamówilismy na próbe jeden fotel by sprawdzić jakość i wykonanie i po 2 dniach domówiliśmy jeszcze kanapę,fotel i puf.polecamy tego POLSKIEGO producenta.

Cudowna sofa

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Szybka dostawa, Panowie sympatyczni i pomocni :)

Wszystko ok.

Szybka dostawa. Pufa bardzo ladna

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Naprawde super sklep. Szybka fachowa obsluga. Towar bez zarzutu.

Towar zgodny z opisem, szybka dostawa naprawdę polecam

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Towar zgodny z zamówieniem, polecam zakupy na konsimo.pl

Witamy, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Konsimo

Firma nie panuje nad dostawami towaru. Informacja o opóźnieniu
w dostawie dopiero po interwencji. Liczne telefony i kilka dni zeby czegokolwiek ustalic. Niestety tylko oferta brzmi ciekawie.
Niedostateczny

konsimo.pl/ odpowiada: 23.08.2017 r.

Piękny stół, szybka przesyłka, bardzo dobrze zabezpieczona.

konsimo.pl/

SOFY, FOTELE, MEBLE i stylowe produkty dekoracyjne

konsimo.pl/ uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 31.01.2017 r.

marka KONSIMO. to wyjątkowe, oryginalne i stylowe meble, sofy, fotele oraz produkty dekoracyjne. Specjalnie zaprojektowane produkty w różnych stylach jak np.: Scandinavian, Elegant, Modern i inne. KONSIMO. oferuje lampy, pościele, dywany, zastawy stołowe oraz wiele innych produktów wyposażenia wnętrz. Produkty zawsze dostępne od ręki i wysyłane specjalistycznym przewożnikiem. Zapraszamy

Marcelińska 90

Marcelińska 90
60-324 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS: 0000539891
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z konsimo.pl/.