Certyfikat dla bogatewnetrza.pl

17.03.2015 r.
16.03.2018 r.

Opinie o bogatewnetrza.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 22 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Ławka bardzo ładnie się prezentuje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Super dywan ;)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Serwis dla klientów super (P. Ilona Katana była bardzo miła i szybka w odp). Realizacja zamówienia błyskawiczna. a towar śliczny i dobrej jakości.Gorąco polecam, wybór jest OGROMNY

Wszystko OK, polecam sklep

Polecam zakupy w sklepie

Wszystko super ,dodatkowo mega sprawna wymiana.

Dywanik przepiekny, mieciutki, a pomponiki fantastyczne:) szczerze polecam kazdemu:)

Polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szybkiej dostawy.

Przesyłka dotarła ekspresowo, lampa przepiękna, obsługa bardzo miła i kompetentna.

Dostawa trochę trwała, ale sklep zrehabilitował się bardzo miłą niespodzianką. Polecam.

Bardzo polecam lampa piękna

Jak najbardziej polecam, produkt zgodny z oczekiwaniami, szybka realizacja zamówienia i bardzo miły kontakt ze sprzedawcą.

Swietny koc bambusowy. Troche ciezszy niz myslalam, ale bardzo dobrej jakosci i miekki w dotyku. Polecam

Do zakupu ławeczki zachęcił mnie fakt, że mogłam sama określić jej wymiary, są niestandardowe (ławeczka jest mniejsza niż oryginał ze strony). Wykonana jest perfekcyjnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Martwiłam się o montaż nóżek, ale otwory wykonane są idealnie i bezproblemowo się je wkręca. Pani ze sklepu, z którą miałam kontakt telefoniczny i mailowy, przemiła i kompetentna. Polecam sklep.

śliczne poduszki

miło, szybko i dokładnie POLECAM

Okay

Towar otrzymałem bardzo szybko, jednak zdecydowałem się na zwrot, nie ze względu na jakość, ale dywan nie do końca mi pasował. Zwrot środków otrzymałem bardzo szybko.

Jestem zadowolony z zakupów

Dywan jest prześliczny, kolory zgodne ze zdjęciem..Polecam

Sprawna szybka dostawa, produkt zgodny z zamówieniem, polecam.

bogatewnetrza.pl

bogatewnetrza.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.03.2015 r.

ul. Ostrowiecka 10 lok. 15

26-600 Radom
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:123187204
Ilona Katana
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bogatewnetrza.pl.