Certyfikat dla bogatewnetrza.pl

17.03.2015 r.
16.03.2018 r.

Opinie o bogatewnetrza.pl

4.91/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 22 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Przesyłka dotarła ekspresowo. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Polecam

jestem bardzo zadowolona i wszystko mi się podoba w tym sklepie

Towar zgodny z zamówieniem. Szybka dostawa.

Wszystko jak obiecane

Ławka bardzo ładnie się prezentuje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Super dywan ;)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Serwis dla klientów super (P. Ilona Katana była bardzo miła i szybka w odp). Realizacja zamówienia błyskawiczna. a towar śliczny i dobrej jakości.Gorąco polecam, wybór jest OGROMNY

Wszystko OK, polecam sklep

Polecam zakupy w sklepie

Wszystko super ,dodatkowo mega sprawna wymiana.

Dywanik przepiekny, mieciutki, a pomponiki fantastyczne:) szczerze polecam kazdemu:)

Polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szybkiej dostawy.

Przesyłka dotarła ekspresowo, lampa przepiękna, obsługa bardzo miła i kompetentna.

Dostawa trochę trwała, ale sklep zrehabilitował się bardzo miłą niespodzianką. Polecam.

Bardzo polecam lampa piękna

Jak najbardziej polecam, produkt zgodny z oczekiwaniami, szybka realizacja zamówienia i bardzo miły kontakt ze sprzedawcą.

Swietny koc bambusowy. Troche ciezszy niz myslalam, ale bardzo dobrej jakosci i miekki w dotyku. Polecam

Do zakupu ławeczki zachęcił mnie fakt, że mogłam sama określić jej wymiary, są niestandardowe (ławeczka jest mniejsza niż oryginał ze strony). Wykonana jest perfekcyjnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Martwiłam się o montaż nóżek, ale otwory wykonane są idealnie i bezproblemowo się je wkręca. Pani ze sklepu, z którą miałam kontakt telefoniczny i mailowy, przemiła i kompetentna. Polecam sklep.

śliczne poduszki

miło, szybko i dokładnie POLECAM

Okay

bogatewnetrza.pl

bogatewnetrza.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.03.2015 r.

ul. Ostrowiecka 10 lok. 15

26-600 Radom
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:123187204
Ilona Katana
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bogatewnetrza.pl.