simedica.pl

Brak opinii

Nieważny

Firma simedica.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie simedica.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Misją firmy Simedica jest umożliwienie indywidualnym użytkownikom dostępu do profesjonalnego sprzętu wspomagającego prawidłowy rozwój, rehabilitację i ćwiczenie integracji sensorycznej. Dlatego w naszych projektach opieramy się na fachowym doradztwie wykwalifikowanych terapeutów SI. Oferujemy specjalistyczne sprzęty polskiej produkcji wykonywane z certyfikowanych surowców, które są wykorzystywane jako zabawki edukacyjne, a także pomoce do terapii Integracji Sensorycznej. Przyjmujemy zamówienia zarówno na duże zestawy składające się z wielu elementów, jak i pojedyncze komponenty i akcesoria, z których można samodzielnie stworzyć dowolną konfigurację. Nasz sklep dla terapeutów SI jest też odpowiednim miejscem dla klientów indywidualnych. Dostępne wyposażenie sprawdzi się do użytku również w placówkach państwowych. Ponadto nasze produkty i zabawki sensoryczne są produkowane wyłącznie z certyfikowanych surowców. Dlatego możesz mieć pewność, że wszelkiego rodzaju sprzęt marki SIMEDiCA jest w pełni bezpieczny i dostosowany do specjalnych wymagań terapii sensorycznej. W ofercie znajdują się piłki i materace do ćwiczeń, sprzęt obciążeniowy i oporowy, elementy systemu podwieszania i układu przedsionkowego, ławki oraz artykuły do równowagi. Można u nas zakupić także całe zestawy sprzętu do sal SI. Proponujemy również możliwość dostosowania produktów do indywidualnych wymagań i opcję wypożyczenia sprzętu z dowozem oraz instrukcją.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

SIMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ALEJA JANA PAWŁA II 27,
Furgała Warszawa
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 521819308

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Hanna

Kategorie