darymex.plOpinie

DARYMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Siedliska 124
32-620 Brzeszcze
KRS: 0000820621 NIP: 6520005389, REGON: 27071500800000
Ryszard Rączka

Opinie nt. sklepu darymex.pl

4.95/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu darymex.pl

Super kontakt ze sklepem. Dobre ceny. Mega super jakość produktów. Kupuję od lat Polecam wszystkim. Jakub

Pierwszy raz robiłam zakupy, jestem zadowolona, mino że dostawca był nie w porządku, firma podołała.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dostawa w 24h.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm. Oferta bardzo bogata. Ceny atrakcyjne. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów. Dziękuję i polecam Sklep.

Wszystko na 101. Polecam

a kuku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Piękna pościel, jakość wykonanie. Oryginalne wzornictwo, dużo nowości, ale też klasyka, powrót do jednobarwnych pościeli. Polecam

tranzakcja przebiegła szybko i pomyślnie

b. dobry

Flanelowa pościel w gwiazdki: bardzo ładna i przyjemna w dotyku, kawałek zamka został tylko niedoszyty ale już ją wypróbowujemy na Święta. Mam nadzieję, że nie będzie się odpruwał dalej. Prześcieradło z gumką: solidne frote, grube i rozmiar w końcu pasujący. Po prostu prześcieradło a nie kawałek frotowej "szmaty". Chętnie kupię kolejne. Polecam. Udane zakupy

Myślałam, że kolor jest żywszy i jaśniejszy, ale pewnie źle oceniłam, poza tym wszystko ok.

Szybko, niezawodnie i zgodnie z zamówieniem. Kupiłam prześcieradła i poszewki z satyny bawełnianej, które najbardziej mi odpowiadają gatunkowo i kolorystycznie.

Jestem bardzo zadowolona polecam

zadowolona

szybka dostawa towar zgodny z zamówieniem

Towar i dostawa OK

Świetny kontakt telefoniczny, błyskawiczna wysyłka (paczka przygotowana po kliku minutach od wpłaty online), towar zgodny z opisem - polecam

Bardzo szybka dostawa. Polecam

Dostawa super szybko Towar zgodny z zamówieniem Obsługa klienta bardzo przyjemna i dokladna

Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z wytycznymi (zawierało usługę wykonania produktu na miarę), szybko, bezproblemowo. Polecam szczególnie ze względu na elastyczność wobec klientów.