Magical Shoes - Barefoot shoes- Logo - Opinie

Magical Shoes - Barefoot shoes

Opinie (103) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (345)

Ważny od: 26 sie 2019
Magical Shoes - Barefoot shoes spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 2500 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

25 paź 2023
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

29 wrz 2023
Mam kilka par butów, ogólnie jestem zadowolona, jakość mogłaby być trochę lepsza - bardziej wytrzymała. Wygoda i komfort chodzenia są na duży plus.

Opinie nt. sklepu Magical Shoes - Barefoot shoes

Od najnowszych