Magical Shoes - Barefoot shoes- Logo - Opinie

Magical Shoes - Barefoot shoes

Opinie (132) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (374)

Ważny od: 26 sie 2019
Magical Shoes - Barefoot shoes spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 2500 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

25 paź 2023
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

19 kwi 2024
Chciałabym w końcu otrzymywać swoje zamówienie zamówiłam buciki dla Synka i nadal ich nie ma żarty sobie robicie z ludzi. To przykre . Ile można na buty czekać…

Opinie nt. sklepu Magical Shoes - Barefoot shoes

16 kwi 2024
Buciki przyszły szybko.Szkoda tylko że kolor inny jak był zamawiany.
8 mar 2024

Nie wygodne jak na barefoot

Za gruba podeszwa, buty niezbyt wygodne (od roku używałem kilku modeli vapor glove i są o wiele lepsze). Nie polecam