Magical Shoes - Barefoot shoes - Logo - Opinie

Magical Shoes - Barefoot shoes

Opinie (51) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (293)

Ważny od: 26 sie 2019
Magical Shoes - Barefoot shoes spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 2500 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

25 paź 2023
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

29 wrz 2023
Mam kilka par butów, ogólnie jestem zadowolona, jakość mogłaby być trochę lepsza - bardziej wytrzymała. Wygoda i komfort chodzenia są na duży plus.

Opinie nt. sklepu Magical Shoes - Barefoot shoes

Moją przygodę z obuwiem barefoot zaczęłam w listopadzie 2023. Kupiłam buty zimowe, baleriny i sandały. Jestem zadowolona ze wszystkich! Stopy mają swobodny ruch. Buty są mięciutkie. Czuć nawierzchnię po której się idzie. Stopy odpoczywają. Teraz takie obuwie będą nosić moi synowie i mąż. Myślę że im także przypadną do gustu i będą je chętnie nosić :)
1 lut 2024

Polecam!:)

Sprawna obsługa, szybka dostawa. Produkty zadowalające:) Pozdrawiam:) Na zdjęciu jestem w Alaskan X brązowe zimowe. Baaardzo polecam. Mam jeszcze Explorer 2.0 hot Sun. Ale tu nie mam zdjęć. Ale również polecam, sprawdziły się nawet w Pieninach, i dobrze się w nich gra na perkusji😎
26 sty 2024

Super sklep

Bardzo szybka dostawa, buty piękne i starannie wykonane, rozmiar zgodny z tabelką rozmiarową podaną na stronie.
Troszkę za luźne na szerokość i się przez to zaginają/marszczą ale lepiej za szerokie niż za wąskie ;)
Piękne buty, mam nadzieję że te całoroczne okażą się równie wygodne jak zimowe.
6 lut 2024
Szybką wysyłka, sandały świetnej jakości. Nie mogę się doczekać lata :)
wszystko ok , sprawnie , szybko , bezproblemowo
Błyskawiczna dostawa , sandałki noszą się super.
Najfajniejsze buty na świecie 👍☺️
28 sty 2024
22 gru 2023
oszczędza stopy
12 gru 2023
Super! Od odpowiedzi na pytania, obsługę aż po buty! Elegancko! Jestem bardzo zadowolona , a buty wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach i są super cieple i wygodne! A to moje pierwsze tego typu obuwie! Wszystko na plus!
10 gru 2023

Szybka profesjonalna informacja i…

Szybka profesjonalna informacja i sprawna wysyłka ,buty świetne -choć dopiero zabiorę je na wyjazd zatem niewiele mam do napisania o nich ,ale ułożyły się doskonale na nodze,polecam ten sklep !