SPORT-MAX.PLOpinie

SPORT-MAX.PL - Suplementy i odżywki, Delikatesy, Zdrowa żywność

SPORT MAX to jeden z największych sklepów internetowych z suplementami i odżywkami dla sportowców w Polsce. Właścicielem marki jest firma FHU Gubex, która powstała w 1993 roku. W branży sportowej działa od ponad 23 lat. Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 7000 produktów. Współpracujemy z takimi markami jak ALLEGRO, ARENA, EBAY, EMAG (dawniej Agito), EMPIK, CARREFOUR. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - jest do nasza polityka cenowa, dzięki której GWARANTUJEMY naszym klientom najniższe ceny w Polsce! OUTLET - Wyprzedaże produktów z krótka datą nawet do -80% taniej! Aktualnie największa oferta outletowa w Polsce! SKLEPY STACJONARNE - Największy sklep z suplementami o odżywkami w Krakowie! APLIKACJA MOBILNA - Posiadamy swoją indywidualna aplikację na androida, która zainstalowało prawie 10 000 osób SPORT MAX - TAKIE SĄ FAKTY! Ponad 250 000 zadowolonych klientów Ponad 800 000 zrealizowanych zamówień Ponad 135 światowych marek 99% klientów poleca nasz sklep Certyfikaty bezpieczeństwa
F.H.U. "GUBEX" Jarosław Gubała
Ogłęczyzna 20a/17
31-589 Kraków
CEIDG NIP: 6811349768, REGON: 350903202
Jarosław Gubała

Opinie nt. sklepu SPORT-MAX.PL

4.82 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu SPORT-MAX.PL

Towar super kontakt też bardzo dobry i dostawca okej

towar dostarczono nie kompletny brak 8 szt. batonów które zamówiłem reklamacja nie uwzględniona bo nie dostarczyłem zdjęcia zawartości paczki Towar pakowany chaotycznie ( łopatą ) zawartość paczki porozrzucana i to na pewno nie wina kuriera tylko osoby która to pakowała .NIE POLECAM TEJ FIRMY ZERO RZETELNOŚCI

10/10sss

Wczoraj
Super sklep

Szybko i sprawnie przebiegła transakcja

Bardzo fajne miejsce, super wybór towarów. Polecam

Jak zawsze super czas dostawy, brak towaru max 1 dzień i wysyłka na drugi. Polecam. Konkurencyjne ceny.

WYSYLKA (gratis)? a pieniadze pobrane

super

10/10 super

1 tydzień temu
Oceniam Sport Max bardzo dobrze.

1 tydzień temu
Jestem super zadowolony. Bez uwag.

1 tydzień temu
Szybko, i dobra jakość produktów.

1 tydzień temu
Polecam sklep. Wszystko w najlepszym porządku.

1 tydzień temu
Zaufany sklep - długo korzystam z ich usług i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń. Szczerze polecam.

1 tydzień temu
Suplemety takie jak w opisie, sklep Max-Sport godny polecenia, dostawa w ciągu 3 dni

Gitara

2 tygodni(e) temu